FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

FKBB – Červ. Pečky

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Červ. Pečky          11  :  1     ( 7  :  0 ) Domácí zápas s týmem Červ. Peček byl obdobou minulého utkání, jenom soupeř měl k disppozici dvanáct hráčů. Opět bylo utkánív tréninkovém tempu a bylo otázkou kolik vstřelíme branek. Poslední dvě utkání byla svou úrovní velmi slabá a hráčům … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

Loučeň – FKBB

Kategorie: Dorost

Loučeň – FKBB       0  :  10   ( 0  :  5 ) Mistrovské utkání v Loučni bylo jasnou záležitostí našeho mužstva. Soupeř nastoupil k utkání pouze s devíti hráči a bylo otázkou, jak k utkání přistoupíme a kolik vsřelíme branek. I přes vlažný přístup a ne moc dobrou hru jsme jasně zvítězili a zápas … celý článek »


Autor: Josef Vesecký | Datum: 23.10. 2017

OP ml. přípr. „A“, 6. kolo Úvaly, 1. místo


V sobotu 21.10. kluci z ml. přípravky odehráli poslední kolo OP v Úvalech. Bylo z toho znovu 1. místo což v celk. součtu podzimní části OP znamená vítězství ve skupině a postup do elitní divize na jaře 2018 ! Hoši díky !!  


Autor: Michal Copák | Datum: 22.10. 2017

Okresní přebor ročník 2010 FKBB „D“- Hovorčovice 22.10.2017

Kategorie: Nezařazené

Dnes jsme se zúčastnili dalšího kola Okresní soutěže s týmem „D“ tentokráte konaném v Hovorčovicích. Naši chlapci přes statečný výkon skončili na 5. místě. přesto bych jim rád poděkoval za snahu a předvedenou hru. kluci nastoupili v sestavě: Matěj Kučera, Franta Mildorf, Vítek Vaňousek, Nazar Pop, Šimon Gabriel, Tobiáš Hájek, David Zelenka a Marek Zelenka. … celý článek »


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 22.10. 2017

FK BB-Pšovka Mělník 0:4

Kategorie: Starší žáci

Dnes k nám zavítali hosté z Mělníka.Bohužel nám stále chybí tři marodi a k nim se ještě přidal Adam Trmal,takže hrajeme stále oslabeni.Náš soupeř měl dnes od samého začátku jasně navrch.Všude jsme byli druzí,nepřesně jsme si přihrávali,nedrželi jsme míč a netvořili hru.To vše naopak dnes vycházelo soupeři a do poloviny utkání nás dvěma góly potrestal … celý článek »


Autor: Václav Král | Datum: 21.10. 2017

OP ml. přípravka „B“ 5.kolo DOMA – Lázeňská

Kategorie: Nezařazené

Skvělý výkon, velká bojovnost a nasazení, kde jinde, než na našem domácím hřišti na Lázeňské!! Je to tak, 5. kolo OP konané dnes, 21.10. na naší domácí půdě, kde kluci znají každé stéblo, skončilo po 3 výhrách, 2 remízách a hlavně bez prohry, bezvadným 1. místem celkově. Podpora napečených dobrot a zmiňovaného prostředí, s fanouškovskou … celý článek »


Autor: Josef Vesecký | Datum: 16.10. 2017

OP ml. přípravky „A“, 5. kolo, Tuklaty, 1. místo


V neděli 15.10. proběhlo další kolo OP ml. přípr. a to na hřišti Čechie Tuklaty. 5 krát vítězství , 1. místo ! Sestava : Čajan Míra,Jahoda Radek, Jirásek Péťa, Pavlík Dom.,Pavlík Filip, Přibyl Vojta a Vesecký Pepa. Kluci díky !


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 16.10. 2017

Poděbrady-FK BB 0:2

Kategorie: Starší žáci

V neděli jsme zavítali do Poděbrad.Opět jsme se museli obejít bez obou stoperů Radka a Martina,v záloze chyběli Martin a Adam podval,navíc chyběli nemocní kluci Dolečkové,takže ubyl ještě Dominik z obrany.Sešli jsme se v 11,takže nám vypomohli ještě 3 šikovní kluci z mladších žáků.Prvních 25 minut zápasu jsme byli jednoznačně lepší a vytvořili si několik … celý článek »


Autor: Václav Král | Datum: 09.10. 2017

OP ml. přípravka A, 4.kolo SPARTAK ČELÁKOVICE

Kategorie: Nezařazené

Tuto sobotu 7.10. se odehrálo 4.kolo OP ml. přípravky tentokráte na hřišti SPARTAKU Čelákovice. Tady zajela bojovat dosti pozměněná sestava, protože standartní „áčko“ jelo pomáhat dva-osmičkám, ale bojovnost, předvedená hra a nasazení znamenalo konečné 3. místo. Sestava: kapitán Dominik  Pavlík, Patrik Kupský, Vojta Přibyl, Denis Denk, Dominik Goryczka, Radek Jahoda, Filip Pavlík a Jonáš Král. HOŠI DĚKUJEM 🙂 trenéři.


Autor: Václav Král | Datum: 09.10. 2017

OP ml. přípravka „B“ 4.kolo BRÁZDIM

Kategorie: Nezařazené

V neděli 8.10. byl hostitelem 4. kola OP nedaleký Brázdim. V chladném počasí kluci bojovali, přihrávali si, jen ty góly. Tři remízy a dvě prohry nám stačili k pomyslné 5. příčce. Poděkování sestavě: kapitán Patrik Kupský, Tonda Vašíček, Denis Denk, Vojta Turek, Radek Jahoda, Matěj Boček, Jonáš Král a dvě posily z „áčka“ Pepa Vesecký a … celý článek »