FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.05. 2018

Č. Pečky – FKBB

Kategorie: Dorost

Č. Pečky  –  FKBB      1  :  5           ( 0  :  2) K dalšímu mistrovskému utkání zajel náš dorost do Č. Peček. Za krásného počasí nás přivítal nádherný areál s dobře připravenou hrací plochou.  Utkání bylo od první minuty jasnou záležitostí pro náš tým, k čemuž nám stačil velice průměrný … celý článek »


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 20.05. 2018

Kutná Hora-FKBB 2:2

Kategorie: Starší žáci

Včera jsme odehráli další utkání v KH.Věděli jsme,že budeme muset bojovat o každý míč a podle toho jsme se také na zápas připravili.Hra soupeře je však naprosto jednoduchá a stále stejná již od podzimu.Jeden hráč ve středu hřiště,který nakopne balon na hrotového útočníka.To je vše,co KH předvádí po celou sezonu.Od začátku jsme tedy měli více … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 14.05. 2018

FKBB – Č.Brod

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Č. Brod         4  :  2    ( 1  :  2) V úterý 8.5. sehrálo naše mužstvo mistrovské utkání s mužstvem Č. Brodu, které z druhého místa v tabulce usiluje o první pozici a tím i o postup do krajské soutěže. Zápas začal z naší strany dost opatrně, soupeř vypadal seběvědomě, … celý článek »


Autor: Václav Král | Datum: 14.05. 2018

3.kolo OP mladší přípravky FKBB „B“

Kategorie: Nezařazené

3. kolo OP mladších přípravek divize E, se uskutečnilo tuto neděli 13.5. v Říčanech. Za krásného slunného počasí a hlavně díky dvěma posílám z našeho áčka, se klukům dařilo nejen herně, ale i výsledkově. Po třech výhrách, jedné remíze a jedné prohře kluci skončili na pomyslné bedně a to na 2. místě. Sestava kapitán Dominik Goryczka, Radek … celý článek »


Autor: Josef Vesecký | Datum: 13.05. 2018

Ročník 2009 , OP ml. přípr. elitní divize 3.kolo Vyžlovka , 2. místo


Neděle 13.5. – Vyžlovka , elitní divize, 2. místo. V celkovém součtu kluci vedou už o osm bodů !!             Díky, trenéři


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 13.05. 2018

FK BB-Příbram 1:0

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme přivítali doma soupeře z Příbrami.Od začátku jsme měli mírně navrch,dařila se kombinace a vypracovali jsme si několik šancí,ale opět jsme je nevyužili.Hráči Příbrami ovšem také několikrát zahrozili.Skore jsme otevřeli až po přímém kopu Martina Vinického,kdy si jeho tvrdou střelu srazil soupeřův brankář do brány.Tento stav vydržel do poločasu.Po přestávce jsme měli prvních 15 … celý článek »


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 08.05. 2018

Český Brod-FK BB 3:2

Kategorie: Starší žáci

V neděli jsme zavítali na hřiště do Brodu.Od začátku jsme hráli na jednu polovinu hřiště a diktovali hru.Bohužel jsme dokázali neproměnit 7 vyložených brankových příležitostí a skorovali jsme jen jednou.Po výměně stran a vystřídání několika hráčů jsme přestali úplně hrát a soupeř začal trestat naši laxnost.Nejprve srovnáním na 1:1 a poté otočením skore na 2:1.Vysunutím … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 07.05. 2018

Velký Osek – FKBB

Kategorie: Dorost

Velký Osek  –  FKBB         0  :  8       ( 0  :  2 ) Další mistrovské utkání sehráli naši hráči za krásného počasí na velmi pěkném trávníku ve Velkém Oseku. Utkání dvou sousedů v tabulce bylo ze začátku celkem vyrovnané. Postupem času jsme začali získávat herní převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit … celý článek »


Autor: Administrátor | Datum: 01.05. 2018

První turnaj fotbalové školičky


Na 1. Máje proběhl první turnaj fotbalové školičky (ročník 2012 a mladších) v Neratovicích. Kluci byli od rána natěšení konečně si zahrát fotbal se soupeřem. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, rozdělených do 2 skupin. Hrálo se 3×3 na 4 brány a na konci všichni zaslouženě obdrželi medaile a do týmu pohár s diplomem. Kluci nasbírali … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.05. 2018

FKBB – S. Kostomlaty

Kategorie: Dorost

FKBB  –  S. Kostomlaty           9  :  0     ( 5  :  0 ) Utkání  na domácí půdě s týmem Kostomlat bylo od začátku jasnou záležitostí z naší strany a bylo otázkou skóre, jak utkání skončí. Nakonec byl stav 9 : 0 pro nás, když opět již po několikáté hráči zahodili několik … celý článek »