FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Josef Vesecký | Datum: 22.04. 2018

Ročník 2009 , 2. kolo OP, Nehvizdy – 1. místo


V sobotu 21.4. se konalo druhé kolo elitní divize ml. přípravky, tentokrát v Nehvizdech. Naši kluci obsadili první místo a po dvou turnajích (do konce soutěže zbývají čtyři) vedou i celkově !! Díky hoši


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 15.04. 2018

Čelákovice-FK BB 3:4

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme v Čelákovicích odehráli poslední zápas základní skupiny.Během prvních 10 minut jsme měli mírně navrch,ale pak se hra vyrovnala a začali padat branky.První jsme po inkasovali my,když po přímém kopu a našem nedůrazu kapitán soupeře dorazil Tomášem vyražený míč.Nedlouho poté jsme Radkem po standartce vyrovnali na 1:1.Pak se prosadil Honza střelou z velkého vápna … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.04. 2018

Čelakovice – FKBB

Kategorie: Dorost

Čelakovice  –  FKBB    5  :  5    ( 3  :  3 ) Již ve středu bylo na pořadu odložené utkání v Čelakovicích. Typické derby utkání, které přineslo zajímavou podívanou se spoustou soubojů a též deset vstřelených branek. Nebýt opět několika hrubých chyb na nší straně, mohl  být výsledek pro nás příznivější. Sestava: Dvořák M., … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.04. 2018

Velim – FKBB

Kategorie: Dorost

Velim  –  FKBB     6  :  3    ( 3  :  1 ) Další mistrovské utkání naše mužstvo sehrálo ve Velimi s vedoucím týmem naší soutěže. Utkání to bylo poměrně vyrovnané, nabídlo hodně branek i když některé po zbytečných chybách na obou stranách. Bohužel těch chyb jsme udělali víc a tak zápas skončil poměrně jasně … celý článek »


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 12.04. 2018

FK BB-Říčany 4:1

Kategorie: Starší žáci

Včera jsme přivítali doma v předposledním kole základní části tým z Říčan.Bohužel nám tentokrát chyběl brankář a jeden z obránců.Dalšího člena obrany jsme museli využít jako brankáře a nastal problém,jak poskládat sestavu.Nakonec jsme tedy hráli v pro nás nezvyklém rozestavění 3+1+3+3.Na naší hře se to projevilo hned od začátku,kdy jsme sice hráli na jednu bránu,ale … celý článek »


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 10.04. 2018

FK BB-FC Mělník 5:1

Kategorie: Starší žáci

V neděli jsme přivítali 1.celek tabulky FC Mělník.Po podzimu,kdy jsme prohráli 3:1 jsme měli co oplácet.Od začátku byla hra v naší režii,během prvních 10 min.jsme měli 3 vyložené šance,které jsme bohužel neproměnili.Vycházela nám kombinace,průnikové přihrávky,hra po stranách hřiště.Poté se však konečně povedlo vstřelit branku a začalo se dařit střelecky.Do konce poločasu jsme nasázeli 4 branky … celý článek »


Autor: Josef Vesecký | Datum: 08.04. 2018

Ročník 2009, OP ml. přípravky-elitní divize, 1. místo


V sobotu 7.4. jsme pořádali první kolo OP ml. přípravky, kluci si vedli skvěle a bez prohry zaslouženě obsadili 1. místo ! Díky hoši, trenéři


Autor: Václav Král | Datum: 08.04. 2018

1.kolo OP mladší přípravky FKBB „B“

Kategorie: Nezařazené

Dnes 8.4. proběhlo 1.kolo jarní části Okresního Přeboru mladších přípravek divize E. Naše „béčko“ v obci Liblice vykročilo do soutěže 4. místem, po dvou výhrách a třech prohrách. Přesto si kluci zaslouží uznání za nasazení a předvedenou hru. Skupina vypadá i dle tabulky vyrovnaně a tak věříme, že příště to může být i bedna. Sestava kapitán … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 06.04. 2018

FKBB – Jestřebí Lhota

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Jestřebí Lhota      4  :  2      ( 2  :  0 ) V neděli 1. dubna jsme sehráli další mistrovské utkání, když na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo J. Lhoty. Do utkání naše mužstvo vstoupilo lépe, než minulou neděli. Od začátku zápasu byl náš tým aktivnější a brzy získal mírnou převahu … celý článek »


Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 01.04. 2018

Kosmonosy-FK BB 3:2

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme odehráli další utkání v Benátkách na UMT proti týmu z Kosmonos.Bohužel nám nevyšel hned úvod,kdy soupeř již po minutě hry kopal penaltu.Tu soupeř neproměnil a my jsme měli čas se probudit.První branku zápasu vstřelil v náš prospěch Vašek Suchý a vedli jsme 1:0.Bohužel jsme do konce poločasu udělali 2 chyby a soupeř je … celý článek »