Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 09.11. 2018

Bakov n.J. – FKBB

Kategorie: Dorost

Bakov n.J.  -  FKBB       4  :  5   ( 3 : 1) K dalšímu mistrovskému utkání zajel náš dorost do Bakova n.J. Utkání přineslo spoustu gólů a dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší domácí, kteří trestali náš tým za velmi spatný přístup k zápasu a využili našich hrubých chyb ke vstřelení tří branek a vyhráli poločas tři ku jedné. Ve druhé půli jsme se zlepšili a po čtvrté brance do naší sítě převzali naši hráči iniciativu a postupně nastříleli domácím čtyři branky a ti totálně odpadli. Jinak zápas měl velmi slabou úroveň a doufáme, že se to z naší strany již nebude opakovat. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Dvořák M., Valeš, Vinický, Fabian, Hájek, Mareček Střídání: Uhlíř, Veselý Branky: Toml, Mareček, Dvořák M., Hájek, Uhlíř Žl. karty: Dvořák M.