11. kolo Okresu Starších žáků "B"

3 body z venku

Naše venkovní sobotní MU 11. kola znamenalo souboj 1. (MSK Klecany) s 2. (FKBB-B). I proto výjezd pro nás byl tak trochu zkouškou nervů. Naši borci ale přistoupili k utkání s odhodláním a chutí urvat první flek. Celý první poločas byl v naší režii a stupňují tlak vyústil v 17. minutě k zakončení hlavou a vedení 1:0. Uklidnění dorážkou na zadní tyči přinesla 26. minuta a vedení 2:0. To bohužel trvalo jen 3. minuty, kdy střelou z kraje vápna překonal soupeř našeho gólmana a poločas skončil 2:1. Ve druhé půli už byl zápas s obou stran nervózní, moc nekoukatelný, ale i to se ve fotbale stává. Pro nás je důležité, že skóre zůstalo do závěrečného hvizdu beze změny, a tak jsme si přivezli tolik chtěné tři body a posun na čelo tabulky. Nejen za to patří klukům poděkování. 12. kolo zajedeme v neděli na půdu posledního týmu tabulky, do Louňovic. Věříme, že po zápase se pořadí v tabulce měnit nebude a k poslednímu podzimnímu kolu nastoupíme doma stále jako vedoucí tým OP Praha Východ.

Snad i proto by si naši borci zasloužili větší rodičovskou a fanouškovskou podporu v ochozech - přijďte tedy zaplnit ochozy a podpořit naše borce - zaslouží si to.