13. kolo Okresu Starších žáků "B"

TAK JSME PRVNÍ - NO A CO !!!

V sobotu 18.11. jsme odehráli poslední mistrák podzimu. Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře SK Viktoria Sibřina. Plné ochozy jásaly hned v první minutě, kdy po naběhnutí do vápna byl sražen Jonáš Jirků a rozhodčí nemohl jinak, než nařídit pokutový kop. Ten s jistotou proměnil náš nejlepší střelec Roman Letsak. Rychlí gól určil ráz utkání. Většina času se hrála na polovině soupeře, nicméně po naší chybě ve středovém kruhu soupeř utekl a trestal. 9. minuta stav 1:1. I tak se naši borci nevzdali a do poločasu dvěma góly určili poločasový výsledek 3:1 - oba Roman Letsak. Po pauze a velice pěkné akci navýšil Ondra Leistner vedení na 4:1. Po naší zbytečné chybě a opět ve středovém kruhu soupeř znovu trestal - 4:2. Tento výsledek svítil na světelné tabuli i po závěrečném hvizdu, což znamená krásné 1. místo po podzimní části naší soutěže. Ze 13 odehraných zápasů jsme jako jediný tým ani jednou neprohráli, jen dvakrát remízovali a 11 x vyhráli. Klukům patří veliká pochvala, ale zároveň je to pro nás obrovský závazek, co nejlépe se přes zimu připravit a potvrdit tím naše kvality i v jarní části soutěže.

Poděkování patří samozřejmě i všem rodičům za podporu a kolegům trenérům za pomoc.