18. kolo Okresu Starších žáků "B"

3 body doma

Hrací den našich domácích zápasů je sobota 10:00 a tak tomu bylo i tuto sobotu, kdy jsme přivítali nejméně oblíbeného soupeře Sokol Hrusice. Předzápasová společná snídaně v kabině nás vždy dobře naladí. Proto jsme se nenechali rozhodit nevlídným počasím a od začátku jsme do zápasu vstoupili aktivně. 2. minuta utkání, faul v pokutovém území soupeře a jasná penalta, bezpečně proměněna znamená vedení 1:0. Neuběhli ani čtyři minuty a po krásném uvolnění, a ještě hezčí střele - stav 2:0. Náš tlak neustával, díky tomu do poločasu navyšujeme třemi góly skóre na 5:0. Druhé dějství dohráváme v klidu, neboť soupeř je již rezignovaný. Dvěma góly upevňujeme vedení na 7:0. S nulou vzadu zápas ale nekončí, po drobné chybě a fotbal je o chybách, soupeř střílí čestnou branku a uzavírá konečný stav na 7:1. Děkujeme borcům za skvěle odvedenou práci. Děkujeme rodičům za podporu a věříme, že naše úspěšné tažení bude pokračovat i v následujících zápasech. V neděli 28.4. jedeme k soupeři Kostelec nad Černými Lesy/Stříbrná Skalice – pojeďte tedy a námi podpořit naše borce – zaslouží si to – výkop 10:00