9. a 10. kolo Okresu Starších žáků "B"

Venku i doma - výhra

Venkovní MU 9. kola jsme odehráli v nedalekých Měšicích a byl to pěkný zápas. V šesté minutě jsem se dostali do vedení, a to udrželi do poločasové pauzy. I začátek druhé půle nám vyšel a druhý gól, 5 minut po rozehrání, nás dostal do pohody. Jak už to tak bývá, pohoda trvala 7 minut, kdy soupeř potrestal naše zaváhání. Dvoubrankové vedení jsme si vzali zpět necelé tři minuty na to. A zase, našeho polevení využil soupeř a dvěma po sobě vstřelenými góly vyrovnal na 3:3. S remízou se naši borci nechtěli smířit, a tak v 65. minutě krásnou a dobře umístěnou střelou jsme si vedení 3:4 přiklonili na naši stranu. Vedení jsme udrželi a odvezli cenné 3 body.

Včera v podvečer, poprvé pod umělým osvětlení, jsme doma odehráli odložené MU 10. kola. Zde jsme přivítali předposlední mužstvo tabulky -  Sokol Škvorec. Zápas byl od začátku v naší režii, když už jsme cca po 20 vteřinách poprvé rozvlnili sít v soupeřově brance. 6. minuta a 2:0. Ve druhé půli se kluci přestávali soustředit a bylo to na hřišti vidět. Nicméně po faulu na našeho hráče ve vápně, dobře pískající pan rozhodčí, nařídil pokutový kop - ano, 53. minuta a stav 3:0. Opět polevení a nedůraz potrestal soupeř střelou pod břevno - 3:1. Naši borci to ale nezabalili a dvěma góly rozhodli o konečném výsledku 5:1. Tuto sobotu, 4.11. nás čeká v rámci 11. kola, výlet do Klecan. Bude to zápas prvního z druhým - přijďte zaplnit ochozy a podpořit naše borce.