Dorost veze z Dolních Břežan překvapivě 4 body

Poslední kolo podzimní části odehráli dorostenci na hřišti týmu Sk Olympie Dolní Břežany. Starší dorost Dolních Břežan byl před zápasem na 3. místě tabulky a jako jeden z mála má velmi vyspělé mužstvo postavené na starších dorostencích r. 2005, opakem jsou pak jejich mladší dorostenci, kteří jsou z ročníku 2008 či mladší a okupují předposlední příčku.

Náš starší dorost nastoupil opět v neúplné sestavě, přesto šel do zápasu s odhodláním pokusit se soupeře zaskočit. Dobře zvolená taktika dělala soupeři velké problémy a nemohl se dostat do hry. Nutné podotknout, že trávník nenahrával kombinační hře. Ve 27. minutě překvapil domácí trefou po odraženém balonu Fabian. Hosté přidali a ve 37. minutě vyrovnali na 1:1, na poločasový stav 1:1. Ve druhém poločase se hrál opět hodně bojovný zápas, domácí si vzali na svou stranu vedení v 60. minutě, kdy dlouho letící centr z poloviny hřiště uklidili domácí za záda Říhy - 2:1. Naši kluci zápas nezabalili a střídající hráči zápas oživili a vypracovali jsme si několik slibných šancí na vyrovnání. Už se zdálo, že zápas pro nás skončí porážkou, když tu stoper Pavlík vysunutý na záverečné minuty na hrot vybojoval míč v malém vápně a posunul ho na kapitána Staňka, který vyrovnal na konečných 2:2.

Mladší dorost vstoupili proti papírově slabšímu soupeři do zápasu dobře a po brankách Holby a Kuchaře vedl v 11. minutě 2:0. Tento stav vydržel až do přestavky a to i z důvodu, že naši hráči chtěli na špatném terénu projít sami "až do brány", což nám soupeř nedovolil. Poločasová domluva zabrala a ve druhém poločase přidal další dvě branky Kuchař, Contiero a jednu branku si dali domácí sami a tak poslední zápas našeho mladšího dorostu skončil očekávanou výhrou se skórem 6:0.