Dorostenci odjížděli z Kosmonos bez bodů

V sobotu zajížděli naši dorostenci na horkou půdu do Kosmonos s ambicí se poprat o další body.

Starší dorostenci trestuhodně zaspali úvod zápasu a dovoli hned v první minutě hostů skórovat. Zbytek prvního poločasu odehráli minimálně jako vyrovnaný soupeř a dokonce si vypracovali dvě gólové šance na vyrovnání. Bohužel jak Pavlík, tak i Březina ve svých šancích zaváhali a vyrovnávací branku nepřinesli. Druhý poločas přinesl relativně vyrovananou hru, nicméně domácím se podařilo potrestat individuální chyby našich hráčů a navýšit své vedení na 3:0, což byl i konečný výsledek.

Mladší dorost vstoupil do zápasu poměrně slušně, bohužel doplatil na dvě laciné chyby středního obrance Kopy a dvakrát do poločasu inkasoval. Nutné podotknout, že jsme si vypracovali jen jednou šanci, kdy jsme vážněji Kuchařem ohrozili branku soupeř, přesto jsme předvedli několik pěkných kombinací, bohužel bez efektu a zakončení. Ráz druhému poločasu určila brzy inkasovaná branka a stav 3:0, hosté výrazně prostřídali a hra byla rozháraná a vyšší metr z našich borců snesl snad jen kapitán Žlebek, ke kterému se v útočných situacích připojil Contiero a Kuchař sem tam a někteří další hráči. Ke konci zápasu jsme bohužel ještě 2x inkasovali, kdy jsme hru až moc otevřeli a čelili brejkům soupeře.

Nezbývá než věřit, že při domácím zápase dojde ke zlepšení a body s Dobříší zůstanou tentokrát doma.