Dorostenci přivítali na domácím hřišti vedoucí Benešov

O tomto víkendu přijelo na naše domácí hřiště vedoucí mužstvo staršího dorostu z Benešova s ambicí postoupit, mladší dorostenci z Benešova se drží na druhé pozici a naše kluky, tak čekali dva velmi těžké zápasy.

Starší dorost nastoupil opět v kombinované sestavě s 5. věkově ještě mladšími dorostenci. Trenéry naordinovaná taktika, hrát z bloku od útočného kruhu hostům vůbec nevoněla a jen těžko nás překonávali. Přesto se jim do poločasu podařilo obranu překonat a vedli 1:0. Do druhého poločasu již nenastoupil zraněný kapitán Staněk a naši kluci dokonce byli blízko možnosti vyrovnat, bohužel zcela evidentní hraní rukou rozhodčí přehlédl a tak nám byla upřena možnost vyrovnat. Hosté pak přidali druhý gól a konečný výsledek si pohlídali.

Mladší dorostenci šli do zápasu s podobnou taktikou a se soupeřem ze druhé pozice hráli vyrovnaný zápas. Soupeř jen těžko hledal cestu do připravené defenzivy. Po remízovém prvním poločase soupeř udeřil bohužel po chybě v naší rozehrávce, což mrzí o to více, že se nejednalo o vypracovanou šanci, ale spíše darovanou branku. Kluci zápas nevzdali a bojovali o vyrovnání, kterému byl velice blízko střídají útočník Sládek, který šel sám na brankáře. Bohužel svou šanci neproměnil. Trochu zarážející bylo, že hosté posledních 10 minut zkušeně zdržovali hru, tomu by se člověk nedivil u dospělých, ale u dorostenecké kategorie trochu ano.

Oba týmy si o víkendu vyzkoušely, že pokud poctivě přístupí k zápasu, mohou se v této soutěži poměřovat s každým.