Dorostenci ze zápasů s MFK Dobříš berou 6 bodů

Poslední domácí utkání v podzimní části sezóny odehrál náš dorost proti MFK Dobříš.

Starší dorostenci se poučili z nepovedeného vstupu do utkání v Kosmonosech a tentokrát sami údeřili, když v 5. minutě poslal domácí do vedení kapitán Staněk. Hostující tým dokázal vyrovnat ve 21. minutě. Vedení zpět na naší stranu si vzal na starost ve 27. minutě skórující Pařízek. Ve druhém poločase přidal z trestného kopu krásnou třetí branku Stöfs. Další branka již nepadla, přestože naši hráči nastřelili snad rekorní počet tyčí a břeven.

Mladší dorostenci vstoupili do zápasu také výborně a ve 2. minutě se při standardní situaci krásně pověsil do vzduchu Pavlík a poslal náš tým do vedení. Druhou branku přidal Pařízek po pěkné střele těsně před koncem prvního poločasu. Ve druhém poločase přidal hlavou naši třetí branku v 80. minutě střídající Kaňka. Do konce zápasu stihli hosté pouze zkorigovat stav utkání na konečných 3:1.

Děkujeme našim fotbalistům za dvě výhry.