Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 15.04. 2018

Čelákovice-FK BB 3:4

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme v Čelákovicích odehráli poslední zápas základní skupiny.Během prvních 10 minut jsme měli mírně navrch,ale pak se hra vyrovnala a začali padat branky.První jsme po inkasovali my,když po přímém kopu a našem nedůrazu kapitán soupeře dorazil Tomášem vyražený míč.Nedlouho poté jsme Radkem po standartce vyrovnali na 1:1.Pak se prosadil Honza střelou z velkého vápna a šli jsme do vedení.Bohužel po prohraném osobním souboji soupeř vyrovnal na 2:2.Za tohoto stavu se šlo na přestávku.Po změně stran se nám povedlo vstřelit další branku.Ještě v euforii jsme však během minuty inkasovali na 3:3 a opět po prohraném osobním souboji.Po zbytek poločasu byla hra vyrovnaná,poslůedních 10 minut začínal mít soupeř mírně navrch.V 69 minutě se postavil k přímému kopu Radek a soupeř si jeho nákop nasměroval vlastním golem do branky sám.Zvítězili jsme tedy těsně 4:3.Po celý zápas byla hra obou týmů vyrovnaná,šance byly na obou stranách,ale štěstí bylo tentokrát nakloněno našim klukům.Tímto vítězstvím jsme tedy ukončili základní část a poskočili celkově na 6.příčku.Klukům za to vše patří velké poděkování a pochvala za vybojované jarní výsledky.Po rozlosování budeme v dalších bojích pokračovat ve snaze hrát pěkný fotbal.Střelci branek:2x Škorpil,Veselý + vlastní soupeřův.