Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 30.05. 2018

FK BB-Dobříš 5:0

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme doma přivítali tým z Dobříše.V setavě nám chybělo 6 hráčů a proto nám dorazili na pomoc kluci z mladších žáků.Od začátku jsme byli lepší,drželi jsme míč a připravili několik slibných šancí.První využil Adam Podval v 11.minutě a vedli jsme 1:0.Do poločasu jsme již další branku nepřidali.Ve druhé polovině jsme na začátku trochu polevili a nechali hrát soupeře,který se snažil vstřelit branku.Po vystřídání útočné řady však začali v útoku tlačit kluci z mladších žáků,kteří rozhodli během 10.minut.V 56 min.Štěpán Staněk vstřelil při premiéře branku,v 60.min přidal další.V 64 min vybojoval Rosťa Pros míč a po faulu na něj osobně proměnil pokutový kop.Štěpán pak hattrickem završil skore na 5:0.Zaslouženě bereme tedy 3 body.Poděkování patří také Marku Pechovi a Honzovi Křížovi,kteří zase pomohli našim obráncům udržet čisté konto.Do dalšího boje jedeme v neděli do Čelákovic.Všem klukům děkuji za pěkný fotbal.