Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 31.03. 2018

FK BB-Kutná Hora 0:0

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme doma v dohrávce přivítali Kutnou Horu.Vzhledem k minulému zápasu,kdy jsme prohráli u soupeře 0:5,jsme se sešli v téměř ideální sestavě.Naším hlavním úkolem bylo eliminovat 2 nejlepší hráče soupeře,kteří tvoří jejich hru a přes které hrají téměř všechny balony.To se nám podařilo od začátku a naši kluci v obraně a středu zálohy jim nedali žádnou šanci.První poločas byl jasně v naší režii,měli jsme více ze hry,dařilo se nám kombinovat a vytvořili jsme  si 4 dobré šance.K naší smůle jsme je nedokázali proměnit.Po prvním dějství jsme tedy hráli 0:0.Do druhé půle jsme opět nastoupili s elánem a opět jsme začali tlačit.Naše další 3 dobré šance na skorování jsme však opět nevyužili.Soupeř ovšem také několikrát zahrozil.Ke konci zápasu jsme se dostali přeorganizací rozestavění sil soupeře pod tlak,který jsme však ustáli a rozešli se tedy s konečným výsledkem 0:0.Přestože jsme neměli nikoho na střídání,bojovali  kluci výborně až do konce a právem získali další bodík.Do boje o další body jedeme v neděli do Benátek n.Jizerou,kde se utkáme s týmem s Kosmonos.Z.Blažek