Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 12.04. 2018

FK BB-Říčany 4:1

Kategorie: Starší žáci

Včera jsme přivítali doma v předposledním kole základní části tým z Říčan.Bohužel nám tentokrát chyběl brankář a jeden z obránců.Dalšího člena obrany jsme museli využít jako brankáře a nastal problém,jak poskládat sestavu.Nakonec jsme tedy hráli v pro nás nezvyklém rozestavění 3+1+3+3.Na naší hře se to projevilo hned od začátku,kdy jsme sice hráli na jednu bránu,ale docházelo k nakopávání míčů z obrany,nehrálo se po zemi,nekombinovalo se a nedařilo se ani vstřelit branku.Soupeř měl za poločas 1 šanci a tu bohužel využil a inkasovali jsme hlavou po přímém kopu.Nedlouho poté se pak podařilo vyrovnat a do šaten se šlo za stavu 1:1.O pauze jsme si ujasnili pár pokynů ke hře a do druhé půle jsme nastupovali s jasným cílem.Tento se podařil.Došlo ke zklidnění hry,začalo se konečně hrát po zemi,kombinovat a dařilo se i střelecky.Soupeř ke konci již téměř nebojoval a bylo rozhodnuto.Dali jsme další 3 branky a zaslouženě vyhráli.Kluci nakonec tedy i v improvizované sestavě vše zvládli a za to jim patří pochvala.Poslední zápas základní skupiny odehrajeme v neděli v derby proti Čelákovicím a doufám,že se sejdeme v ideální sestavě.Střelci branek:Škorpil 2x,Veselý,Podval A.