Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 13.11. 2018

FK Dobrovice – FKBB

Kategorie: Dorost

FK Dobrovice  -  FKBB             0  :  4        ( 0 : 2 ) Další mistrovské utkání se hrálo již v sobotu na hřišti Dobrovic. Za typicky podzimního počasí, ale velmi dobrém trávníku začalo naše mužstvo zápas poměrně slušně a díky soupeřově chybě, jsme již od první minuty utkání vedli jedna nula. Celý první poločas jsme byli aktivnější, soupeře jsme nepustili do žádné brankové příležitosti. Naopak my jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale proměnit v gól se nám podařila jen  jedna. Poločas skončil 2 : 0 pro nás. Druhý poločas nabídl stejný obraz hry. Naši hráči byli lepší než soupeř, kterého k ničemu nepustili, kontrolovali průběh hry a přidali další dvě branky. Výsledek odpovídá průběhu hry a tři body zaslouženě putovaly do Brandýsa. V neděli 18.11. hrajeme v 10.15 hod poslední utkání podzimní části na Spořilově s týmem Kostomlat. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Fabian, Vinický, Valeš, Dvořák M., Mareček, Řehák Střídání: Podval, Doleček Branky: Valeš 2, Toml, Vinický Žl. karty: 0