Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 03.11. 2018

FKBB – Bělá p. B.

Kategorie: Dorost

FKBB  -  Bělá p.B.         3  :  0      (2 : 0) Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácím hřišti a naším soupeřem byl tým z Bělé p.B. Hrálo se za typicky podzimním terénu při mírném dešti na dost těžkém terénu. V začátku utkání byli hosté aktivnější, měli více ze hry a v prvních patnácti minutách si vytvořili dvě slibné brankové příležitosti, které jsme se štěstím přežili.  Pak se hra vyrovnala, hrálo se od vápna k vápnu a nám se podařilo do poločasu vstřelit dvě branky a tak skončila první půle. Ve druhém poločase byl náš tým lepší než soupeř, který se snažil změnit skóre. My jsme je ovšem do ničeho nepustili a když po hrubé chybě soupeřova brankáře jsme přidali třetí gól, bylo o zápase rozhodnuto. Za slušný výkon hlavně ve druhé půli zůstaly body zaslouženě doma. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Dvořák M., Vinický, Valeš, Hájek, Mareček, Řehák Střídání: 0 Branky: Mareček 2, Hájek Žl. karty: 0