Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 14.05. 2018

FKBB – Č.Brod

Kategorie: Dorost

FKBB  -  Č. Brod         4  :  2    ( 1  :  2) V úterý 8.5. sehrálo naše mužstvo mistrovské utkání s mužstvem Č. Brodu, které z druhého místa v tabulce usiluje o první pozici a tím i o postup do krajské soutěže. Zápas začal z naší strany dost opatrně, soupeř vypadal seběvědomě, držel balon a dobře kombinoval. Měl mírnou převahu, vytvořil si několik příležitostí na zakončení , ale bez vstřelení branky. To se mu podařilo až po dvou našich chybách. Ke konci poločasu se našim hráčům podařilo snížit a do kabin jsme odcházeli za stavu 1 : 2 pro Č. Brod. Druhý poločas byl z naší strany odehrán kvalitně - asi zatím nejlepší výkon. Mužstvo získalo převahu a po vyrovnání z rohu,  soupeře jasně přehrálo. Hráči se dobře pohybovali, začali se nám dařit kombinace a do konce utkání jsme soupeře  k ničemu nepustili, ba naopak přidali další dvě branky. Z naší strany to byl opravdu asi nejlepší výkon v sezoně a věřme, že hráči v dalších zápasech to ještě potvrdí. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Hájek A., Hlavička, Komárek, Tesař, Hájek T., Janáček Střídání: Valeš, Mareček Branky: Tesař, Toml, Valeš, Hájek T. Žl. karty: Tesař, Hlavička, Štecha, Komárek