Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 20.11. 2018

FKBB – FK Kostomlaty

Kategorie: Dorost

FKBB  -  FK Kostomlaty    7  :  0       ( 5 : 0 ) Poslední mistrovské utkání podzimní části soutěže jsme sehráli na domácím stadionu a zakončili ji dobrým výkonem s dobrým výsledkem. Od první minuty byl náš tým tím lepším, lépe se pohyboval a dařily se i kombinační akce. V obranné fázi jsme soupeře nepustili do našeho trestného území a nedovolili mu ani zakončovat z větší vzdálenosti. Ve hře dopředu se nám dařilo a v prvním poločase jsme vstřelili pět branek. Druhý poločas měl stejný průběh a naši hráči přidali další dvě branky. Zápas se dohrál za naší stálé převahy se zaslouženým jasným výsledkem. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Hájek, Fabian, Vinický, Podval, Valeš, Mareček Střídání: Dvořák M., Řehák, Doleček, Dvořák D. Branky: Valeš 3, Mareček 2, Fabian, Dvořák M. Žl. karty: 0