Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 06.04. 2018

FKBB – Jestřebí Lhota

Kategorie: Dorost

FKBB  -  Jestřebí Lhota      4  :  2      ( 2  :  0 ) V neděli 1. dubna jsme sehráli další mistrovské utkání, když na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo J. Lhoty. Do utkání naše mužstvo vstoupilo lépe, než minulou neděli. Od začátku zápasu byl náš tým aktivnější a brzy získal mírnou převahu v poli. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí ke skórování. To s nám podařilo po kombinaci ve středu soupeřovy poloviny hřiště střelou z poza vápna. I nadále byl náš tým aktivnější a ke konci poločasu přidal druhou branku. Poločas skončil 2 : 0 pro naše mužstvo. Druhá půle nabídla stejný obraz hry. Naši hráči kontrolovali průběh hry a přidali další dvě branky. Výkon našeho týmu byl podstatně lepší, než před týdnem a je potřeba v tom pokračovat, protože máme v příštím zápase za soupeře vedoucí mužstvo soutěže Velim a to na jeho hřišti. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Hájek T., Komárek, Tesař, Dvořák D., Janáček, Mareček Střídání: Hájek A., Valeš, Hlavička, Dvořák M., Branky: Komárek 2, Tesař 2 Žl. karty: Mareček, Dvořák D., Komárek