Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 10.06. 2018

FKBB-SK Rakovník 3:4

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme přivítali doma tým z Rakovníka.Sešli jsme se oslabeni o 5 hráčů,takže nám opět přišli pomoci kluci z mladších žáků.První poločas jsme dnes totálně nezvládli.Nebyli jsme schopni držet míč,nebyla žádná kombinace,nakopávalo se dopředu a především se nebojovalo a vypouštěli se souboje hlavně ve středu hřiště.Naši laxnost soupeř potrestal do 15 minuty dvěma brankami.Sice jsme ještě snížili,ale soupeř opět navýšil skore na poločasových 1:3.O přestávce jsem klukům jejich nedbalý přístup vytkl a do druhé půle nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek.Kluci konečně začali bojovat o balon,dohrávali souboje,napadali rozehrávku.Do 50 minuty jsme vyrovnali na 3:3.Bohužel po 4 minutách přišla rozhodující branka.Snažili jsme se ještě o vyrovnání,ale soupeři pomohla 2 x branková konstrukce.Po slušném druhém poločase jsme bohužel na body nedosáhli.Dnes jsme jako již několikrát předtím doplatili na laxní přístup v prvním poločase a opět neproměněné šance.Příští týden odehrajeme poslední utkání letošní sezony na hřišti v Říčanech.Doufám,že nás přijde podpořit co nejvíce rodičů a fanoušků.Střelci branek:2 x Veselý,Škorpil