Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 29.09. 2016

FKBB – Sokol Chotětov

Kategorie: Dorost

FKBB -  Sokol Chotětov    1  :  1  (1  :  0) Ve středečním vloženém kole jsme sehráli další utkání. Začátek byl z naší strany dobrý, získali jsme převahu a přehrávali soupeře. Po vydařené akci na levé straně šel náš tým do vedení 1 : 0. Do konce poločasu byla převaha na naší straně, připravili jsme si dvě vyložené brankové příležitosti, které neskončili brankou. Ve druhém poločase se soupeř zlepšil, vyrovnal hru a naši hráči najednou nevěděli co hrát. I přesto jsme měli vyloženou šanci, ale z malého vápna nastřelili jen břevno branky, což bylo z naší strany všechno. Byli jsme nepřesní v kombinacích, prohrávali jsme souboje a soupeř v 8o.min po nakopnutém míči za obranu (2 m ofsajd!!!) vyrovnal na 1 : 1. Do konce utkání se již nic nezměnilo, jen to, že jsme přišli o dalšího vyloučeného hráče. S disciplínou mají někteří hráči problémy, karty mají za nefotbalové fauly a hlavně nesportovní chování (zakopávání míče po odpískání a kritiku rozhodčího). Škodí ne sobě, ale celému kolektivu!. Čtyři odehraná utkání - 9 žlutých a 2 červené karty !!!! Sestava: Holubář, Pavlíček, Švadlenka, Zamazal, Andreas, Komárek, Tesař, Hájek, Dvořák, Janáček, Král (55 min. Koliandr) Žl. karty: Komárek, Zamazal Červená karta:  Zamazal                                                                               Trenér