Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 29.04. 2018

FKBB-Tatran Rakovník 5:0

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Tatranu.Jednalo se o jeden z nejslabších týmů soutěže.Sice jsme od začátku hráli na jednu bránu,ale kluci přistoupili ke hře  dosti laxně.Hráli příliš zbrkle a nesoustředěně,bez rozvahy a držení míče.Nekombinovalo se,nesmyslně se nakopávalo na soupeřovu polovinu,nehrálo se po zemi a i když jsme měli během poločasu několik vyložených příležitostí,naše zakončení bylo žalostné.Buď jsme netrefili branku,nebo šlo vše na soupeřova brankáře.První poločas tedy bída a zoufalá snaha vstřelit branku.Stav 0:0 o poločase vypovídá za vše.O pauze jsem hráčům vytkl jejich chyby z předvedené hry a připomenul jim minulé výkony,kdy hráli slušný fotbal.Od začátku druhého dějství jakoby se vše otočilo a začal se konečně hrát z naší strany fotbal.Míč se držel na zemi,kombinovalo se ,dařily se přihrávky a odměna přišla během 10 minut.Tobias byl faulován v pokutovém území a Martin se z penalty nemýlil.Zlomilo se konečně dnešní prokletí a začaly padat branky.Do konce zápasu jsme se prosadili ještě 4 x a brali 3 body.Kdybych dnes spočítal promarněné šance,nestačí mi obě ruce.Za druhý poločas musím tedy kluky pochválit,ale fotbal se hraje na dva poločasy a je potřeba hrát oba dva stejně a ne jen jeden.Střelci branek:2xVinický,Fabián,Suchý,Škorpil