Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.10. 2018

FKBB – TJ Křinec

Kategorie: Dorost

FKBB  -  TJ Křinec        4  :  1    ( 3 : 1) V nedělním utkání mistrovské soutěže jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo TJ Křince. Postavení obou mužstev v tabulce slibovalo dobrý a vyrovnaný zápas. Obě mužstva začala opatrně, hrálo se od vápna k vápnu bez možnosti ohrozit branku soupeře. To se podařilo hostům, když náhodná střela z dálky skončila v naší brance. Od této chvíle jsme přebrali iniciativu a začali soupeře přehrávat. Podařilo se několik kombinačních akcí a do poločasu vstřelit tři branky. Dá se říci, že to byl z naší strany nejlepší výkon v dosavadních utkáních. Druhý poločas se odehrál pod kontrolou našeho mužstva a podařilo se nám přidat ještě jeden gól na konečných čtyři ku jedné. Sestava: Panzner, Štech, Valeš, Toml, Mikšovský, Hájek, Vinický, Podval, Dvořák M., Mareček, Řehák Střídání: Fabian Branky: Vinický, Toml, Dvořák M., Podval Žl. karty: Dvořák M.