Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 01.04. 2018

Kosmonosy-FK BB 3:2

Kategorie: Starší žáci

Dnes jsme odehráli další utkání v Benátkách na UMT proti týmu z Kosmonos.Bohužel nám nevyšel hned úvod,kdy soupeř již po minutě hry kopal penaltu.Tu soupeř neproměnil a my jsme měli čas se probudit.První branku zápasu vstřelil v náš prospěch Vašek Suchý a vedli jsme 1:0.Bohužel jsme do konce poločasu udělali 2 chyby a soupeř je plně využil.Do šatny se šlo za stavu 2:1 pro soupeře.V druhé polovině se nám podařilo vyrovnat Adámkem na 2:2.Tento stav se nepodařilo udržet a 3 branku jsme inkasovali po nešťastném odrazu od hráče soupeře.Před závěrem ještě Martin Vinický nastřelil spojnici,ale stav již zůstal nezměněn.Sice prohra 2:3,ale bojovnost veliká.Za to klukům patří velká pochvala.Máme tedy za sebou 2 těžké zápasy a další boj nás čeká o víkendu.Lukáš Blažek