Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Zbyněk Blažek | Datum: 20.05. 2018

Kutná Hora-FKBB 2:2

Kategorie: Starší žáci

Včera jsme odehráli další utkání v KH.Věděli jsme,že budeme muset bojovat o každý míč a podle toho jsme se také na zápas připravili.Hra soupeře je však naprosto jednoduchá a stále stejná již od podzimu.Jeden hráč ve středu hřiště,který nakopne balon na hrotového útočníka.To je vše,co KH předvádí po celou sezonu.Od začátku jsme tedy měli více ze hry,kombinovali jsme a během prvního poločasu jsme několikrát zahrozili.Po rohovém kopu se odrazil míč k Martinovi na velké vápno a ten se nemýlil.Bohužel soupeř ještě do poločasu taktéž po rozehraném přímém kopu  vyrovnal.Poločas tedy 1:1.Během první poloviny utkání došlo bohužel ke zranění soupeřova obránce a musela přijet sanitka.Ve druhé polovině jsme opět byli herně lepší,po rohovém kopu jsme dali druhou branku.Soupeř však před koncem zápasu vyrovnal krásně trefeným přímým kopem.Konečný stav tedy 2:2.Střelci branek:Vinický,Doleček Lukáš.Dovolím si ještě přidat pár slov k chování diváků a trenérů Kutné Hory.Od začátku zápasu napadal slovně sprostými slovy podnapilý divák naše hráče a našeho pomezního rozhodčího,vyhrožoval hráčům a pomeznímu fyzickým napadením atd..K napadání pomezního se pak přidali také trenéři KH.Podnapilý divák takto pokračoval celý poločas,aniž by ho kdokoliv vyvedl z areálu.Vše začalo být ze strany KH ještě horší po zranění jejich hráče.K tomuto došlo neúmyslně po souboji ve vzduchu,kdy mu údajně někdo z našich hráčů šlápl na ruku.Po přerušení se dohrálo 8 minut a šlo se do kabin.Během druhé poloviny opět došlo několikrát ze strany trenérů a podnapilého diváka ke slovním výpadům vůči pomeznímu,našim hráčům a vůči mě.Vše vyvrcholilo tím,že onen podnapilý divák po mě hodil do prostoru střídaček zapálenou cigaretu a kelímek s pivem.Opět nikdo nezakročil a trenér KH mi řekl,že jsem si tam hodil cigaretu sám.Samozřejmostí pak po celý zápas bylo slovní napadání našich hráčů hráči soupeře,protože mají přeci krásný příklad v trenérech,kteří jim předvádějí,jak se chovat.Závěrem bych tedy jen dodal,že ubohost chování trenérů KH a onoho diváka je žalostná a takoví lidé by neměli trénovat fotbal,natož pak děti.Jejich chování odpovídá pralesu a tam by také měli zůstat.Našim klukům naopak patří poděkování za bojovnost,předvedený fotbalový výkon a v neposlední řadě jim děkuji za to,že se nenechali vyprovokovat  a udrželi nervy na uzdě.