Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 13.10. 2018

Mn. Hradiště – FKBB

Kategorie: Dorost

Mn.Hradiště  -  FKBB       4  :  1                (1 : 1 ) V dalším mistrovském utkání zajel náš dorost do Mn. Hradiště. Podle získaných bodů a umístění v tabulce, jsme neměli být bez šance na zisk dalších bodů. Realita však byla úplně jiná. Hráči nastoupili k zápasu nakoncentrovaní a hned v první minutě jsme inkasovali branku. Soupeř získal jistotu, bojovností a nasazením byl po celý zápas lepším týmem. Nám se sice podařilo do poločasu vyrovnat, ale to bylo z naší strany za celý zápas všechno. Druhý poločas začal přes upozornění na začátek stejný jako první. Během pěti minut domácí vstřelili dvě branky a bylo o utkání rozhodnuto. My jsme odehráli velmi špatné utkání (spousta nepřesných přihrávek, nedůrazní v osobních soubojích a strach některých hráčů hrát zapojením se do kombinací). V závěru z penalty domácí upravili stav na 4 : 1 a body zůstaly v Hradišti. Aby toho nebylo málo, nechal se v závěru utkání po na sebe odpískaném faulu vyloučit Jáchim za oplácení a následnou potyčku. Takže pro tak dost úzký kádr, kdyý hráči Janáček a Langer skončili, že fotbal je nebaví, máme starosti navíc se složením mužstva na další zápas. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Mikšovský, Doleček, Hájek, Vinický, Podval, Valeš, Mareček Střídání: Fabian, Řehák Branky: Valeš Žl. karty: Štecha, Vinický Č. karty: Jáchim