FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.10. 2018

Union Čelákovice – FKBB

Kategorie: Dorost

Union Čelákovice  –  FKBB    2  :  1    ( 0  :  0) V sobotu zajelo naše mužstvo k derby zápasu do sousedních Čelákovic. Jelikož se stále potýkáme s nedostatkem hráčů ( Jáchim vyloučen, D. Dvořák dlouhodobě zraněn, Podval a Doleček nemocní, Janáček a Langer ukončili kariéru, protože je fotbal nebaví) bylo k utkání k … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.10. 2018

FKBB – TJ Křinec

Kategorie: Dorost

FKBB  –  TJ Křinec        4  :  1    ( 3 : 1) V nedělním utkání mistrovské soutěže jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo TJ Křince. Postavení obou mužstev v tabulce slibovalo dobrý a vyrovnaný zápas. Obě mužstva začala opatrně, hrálo se od vápna k vápnu bez možnosti ohrozit branku soupeře. To se … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 13.10. 2018

Mn. Hradiště – FKBB

Kategorie: Dorost

Mn.Hradiště  –  FKBB       4  :  1                (1 : 1 ) V dalším mistrovském utkání zajel náš dorost do Mn. Hradiště. Podle získaných bodů a umístění v tabulce, jsme neměli být bez šance na zisk dalších bodů. Realita však byla úplně jiná. Hráči nastoupili k zápasu nakoncentrovaní … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 28.09. 2018

FKBB – S. Libiš

Kategorie: Dorost

FKBB  –  S. Libiš     1  :  0       ( 1  :  0 ) V boji o další mistrovské body jsme na domácí půdě přivítali v pátek 28.9. mužstvo S. Libiše. Utkání začalo pro nás dobře a již v 6. minutě jsme šli do vedení, když Mareček potrestal chybu soupeře. I přes spousty nepřesných … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 28.09. 2018

AKUMA Ml.Boleslav – FKBB

Kategorie: Dorost

AKUMA Ml.Boleslav  –  FKBB     3  :  1   ( 1  :  0 ) K dalšímu mistrovskému utkání zajelo naše mužstvo na AKUMU do Ml. Boleslavi. K zápasu bylo k dispozici pouze jedenáct hráčů, což vedlo k improvizaci v sestavě, která se projevila v průběhu utkání.I přes tyto potíže, byl první poločas celkem vyrovnaný, hra se … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 22.09. 2018

FKBB Benáty n.J.

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Benátky n.J.     3  :  4    ( 1  :  2 ) Po týdenní pauze sehrál náš dorost další mistrovské utkání s mužstvem Benátek. Do zápasu vstoupil lépe náš tým a již v páté minutě šel do vedení. Hra byla celkem vyrovnaná, několik slibných akcí bylo vidět na obou stranách, góly však střílel … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 04.09. 2018

FKBB – SK Zeleneč

Kategorie: Dorost

Ke druhému mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo na domácím hřišti, které po sobotním dešti a dvěma odehraným zápasům bylo v hodně špatném stavu. Další a větší problém před zápasem byl, že 20 min před zahájením hry bylo k dispozici pouze 10 hráčů. Pro nemoc a plnění školních povinností byli omluveni tři, ale další se bez … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 28.08. 2018

SK Dolní Bousov – FKBB

Kategorie: Dorost

V sobotu 25.8. sehrál náš dorost první mistrovské utkání  s Bousovem na hřišti v Obrubech. Na překvapivě pěkném trávníku začal zápas pro náš tým velmi dobře. První centr na branku domácích si s přispěním Marečka srazil brankář do vlastní sítě. Neuběhlo ani 5 minut a brankář domácích špatně rozehrál a osamocený Mareček  prudkou ranou přidal … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 28.08. 2018

Zahájení nové sezóny

Kategorie: Dorost

Dne 2.8.2018 zahájil náš dorost přípravu na sezónu 2018-2019 na stadionu Spořilov. Tréninky začaly,  jako každý rok, slabou účastí hráčů. Všichni znají začátek přípravy dávno dopředu , aby při šesti týdenní přestávce mohli sami nebo s rodiči absolvovat případnou společnou dovolenou v červenci a nenechat všechny aktivity na srpen, kdy začíná příprava. Dorost mělo doplnit … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.06. 2018

Celková bilance zápasů.

Kategorie: Dorost

Vzhledem k tomu, že během soutěže odstoupily tři týmy, odehráli jsme pouze 24 mistrovských utkání. Náš tým skončil na 7. místě se ziskem 42 bodů a skórem 102 : 63, pouhých 8 bodů na vítěze. Škoda několika zbytečných ztrát v utkáních, kdy jsme vyrobili hrubé individuální chyby, které nás stály body. Mohli jsme skončit lepším … celý článek »