FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 27.11. 2017

TJ Vrdy – FKBB

Kategorie: Dorost

TJ Vrdy  –  FKBB        4  :  0         ( 3  :  0 ) Dohrávané utkání ve Vrdech přineslo stejný obraz, jako předchozí zápas. Soupeř nás přehrál ve všech směrech a o utkání bylo prakticky rozhodnuto za první poločas. Druhý poločas byl z naší strany o něco málo lepší, ale bez … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 27.11. 2017

Suchdol – FKBB

Kategorie: Dorost

Suchdol  –  FKBB          4  :  0        ( 2  :  0) K utkání do Suchdola jsme zajeli v neděli 19.11.2017. Z naší strany to byl velice špatný zápas. Hráči k němu přistoupili nesoustředění, před utkáním se nedokázali připravit , špatně- skoro vůbec se nerozcvičili a podle toho vypadal začátek … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.11. 2017

FKBB – K. Hora

Kategorie: Dorost

FKBB  –  K. Hora            7  :  0       ( 4 : 0 ) V neděli 5.11. jsme na domácím hřišti sehráli další mistrovské utkání. Za nevlídného počasí a na těžkém terénu byl naším soupeřem tým K. Hory. Začátek utkání byl vyrovnaný, hra se odehrávala ve středu hřiště. Postupem času … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

FKBB – Červ. Pečky

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Červ. Pečky          11  :  1     ( 7  :  0 ) Domácí zápas s týmem Červ. Peček byl obdobou minulého utkání, jenom soupeř měl k disppozici dvanáct hráčů. Opět bylo utkánív tréninkovém tempu a bylo otázkou kolik vstřelíme branek. Poslední dvě utkání byla svou úrovní velmi slabá a hráčům … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

Loučeň – FKBB

Kategorie: Dorost

Loučeň – FKBB       0  :  10   ( 0  :  5 ) Mistrovské utkání v Loučni bylo jasnou záležitostí našeho mužstva. Soupeř nastoupil k utkání pouze s devíti hráči a bylo otázkou, jak k utkání přistoupíme a kolik vsřelíme branek. I přes vlažný přístup a ne moc dobrou hru jsme jasně zvítězili a zápas … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 08.10. 2017

FKBB – Velký Osek

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Velký Osek      3  :  0       ( 1  :  0 ) K dalšímu mistrovskému utkání na domácím stadionu nastoupilo naše mužstvo v neděli proti V. Oseku, který byl v tabulce o jediný bod za námi. Na těžkém , rozmoklém terénu jsme zápas od začátku měli pod kontrolou, hrálo se prakticky … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.10. 2017

Kostomlaty – FKBB

Kategorie: Dorost

Kostomlaty  –  FKBB      2  :  4     ( 1  :  1 ) Již v sobotu 30.9. odehrál náš tým další mistrovské utkání v Kostomlatech. Byl to průměrný zápas s mírnou převahou z naší strany. Více příležitostí ke vstřelení branky jsme měli my, ale skórovat se nám podařilo jen  jednou. Soupeř neměl prakticky nic, … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.10. 2017

Český Brod – FKBB

Kategorie: Dorost

Český Brod  –  FKBB         8  :  2        ( 3  .  2 ) Ve čtvrtek 28.9. jsme odehráli vložený zápas na hřišti vedoucího týmu naší skupiny. Zápas pro nás začal dobře, brzy jsme šli do vedení, ale soupeř za pár minut vyrovnal. I podruhé jsme vstřelili vedoucí gól. Soupeř vyrovnal … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.10. 2017

FKBB – Sokoleč

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Sokoleč         9  :  3     ( 8  :  0 ) Domácí utkání jsme začali tlakem a během deseti minut vstřelením dvou branek. To poznamenalo průběh prvního poločasu. Soupeř se nevzpamatoval a my pokračovali v nátlakové hře a do poločasu utkání rozhodli, když  jsme přidali ještě šest branek. Do druhého poločasu … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 19.09. 2017

Čáslav – FKBB

Kategorie: Dorost

Čáslav  –  FKBB     1  :  4  ( 0  :  2  ) K dalšímu mistrovskému utkání zajelo naše mužstvo do Čáslavi. Za stálého deště a na dost těžkém terénu jsme odehráli dobrý zápas a odvezli si zasloužené tři body. V utkání jsme byli od začátku lepším týmem, kontrolovali hru, soupeře k ničemu nepustili a … celý článek »