FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

FKBB – Červ. Pečky

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Červ. Pečky          11  :  1     ( 7  :  0 ) Domácí zápas s týmem Červ. Peček byl obdobou minulého utkání, jenom soupeř měl k disppozici dvanáct hráčů. Opět bylo utkánív tréninkovém tempu a bylo otázkou kolik vstřelíme branek. Poslední dvě utkání byla svou úrovní velmi slabá a hráčům … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

Loučeň – FKBB

Kategorie: Dorost

Loučeň – FKBB       0  :  10   ( 0  :  5 ) Mistrovské utkání v Loučni bylo jasnou záležitostí našeho mužstva. Soupeř nastoupil k utkání pouze s devíti hráči a bylo otázkou, jak k utkání přistoupíme a kolik vsřelíme branek. I přes vlažný přístup a ne moc dobrou hru jsme jasně zvítězili a zápas … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 08.10. 2017

FKBB – Velký Osek

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Velký Osek      3  :  0       ( 1  :  0 ) K dalšímu mistrovskému utkání na domácím stadionu nastoupilo naše mužstvo v neděli proti V. Oseku, který byl v tabulce o jediný bod za námi. Na těžkém , rozmoklém terénu jsme zápas od začátku měli pod kontrolou, hrálo se prakticky … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.10. 2017

Kostomlaty – FKBB

Kategorie: Dorost

Kostomlaty  –  FKBB      2  :  4     ( 1  :  1 ) Již v sobotu 30.9. odehrál náš tým další mistrovské utkání v Kostomlatech. Byl to průměrný zápas s mírnou převahou z naší strany. Více příležitostí ke vstřelení branky jsme měli my, ale skórovat se nám podařilo jen  jednou. Soupeř neměl prakticky nic, … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.10. 2017

Český Brod – FKBB

Kategorie: Dorost

Český Brod  –  FKBB         8  :  2        ( 3  .  2 ) Ve čtvrtek 28.9. jsme odehráli vložený zápas na hřišti vedoucího týmu naší skupiny. Zápas pro nás začal dobře, brzy jsme šli do vedení, ale soupeř za pár minut vyrovnal. I podruhé jsme vstřelili vedoucí gól. Soupeř vyrovnal … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.10. 2017

FKBB – Sokoleč

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Sokoleč         9  :  3     ( 8  :  0 ) Domácí utkání jsme začali tlakem a během deseti minut vstřelením dvou branek. To poznamenalo průběh prvního poločasu. Soupeř se nevzpamatoval a my pokračovali v nátlakové hře a do poločasu utkání rozhodli, když  jsme přidali ještě šest branek. Do druhého poločasu … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 19.09. 2017

Čáslav – FKBB

Kategorie: Dorost

Čáslav  –  FKBB     1  :  4  ( 0  :  2  ) K dalšímu mistrovskému utkání zajelo naše mužstvo do Čáslavi. Za stálého deště a na dost těžkém terénu jsme odehráli dobrý zápas a odvezli si zasloužené tři body. V utkání jsme byli od začátku lepším týmem, kontrolovali hru, soupeře k ničemu nepustili a … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.09. 2017

FKBB – Velim

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Velim      2  :  2        ( 0 : 1 ) V dalším mistrovském utkání jsme na Spořilově přivítali tým Velimi. K utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě, hlavně v obraně a to se projevilo v prvním poločase na naší hře. Soupeř byl lepší v pohybu, soubojích – lehce je … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 03.09. 2017

Jestřebí Lhota – FKBB

Kategorie: Dorost

Jestřebí Lhota  –  FKBB     4  :  4    ( 2  :  3 ) V dalším utkání zajelo naše mužstvo do Jestř. Lhoty. Soupeř začal s větší snahou získat převahu, hrál dlouhé nakopávané míče a chodil důrazně do soubojů získat míč a zakončit. To dělalo naší obraně problémy a soupeř z toho jednou skóroval … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 03.09. 2017

FKBB – Čelakovice

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Čelakovice          1  :  2  ( 0  :  0 ) Ve středu 30.8. jsme sehráli vložené mistrovské utkání na domácím hřišti s mužstvem Čelakovic. Utkání bylo od začátku sice vyrovnané, bez šancí na obou stranách a slabé úrovně. Po změně stran se hra nijak nezměnila a mužstva pokračovala v nastoleném … celý článek »