FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.01. 2019

Kategorie: Dorost

Hodně zdraví, štěstí a pohody všem hráčům dorostu včetně jejich rodičů, hodně osobních i sportovních radostí v celém roce 2019 přejí trenéři Připomínám, že první trénink tohoto roku je dne 10.1.2019 od 17.30 hod na Spořilově!


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 29.11. 2018

Podzimní část 2018/2019 v číslech

Kategorie: Dorost

Na jaro je cíl celkem jasný-kvalitně se připravit a zabojovat na vítězství v soutěži. Ztráta na prvního je pouhých sedm bodů. Celkem jsme odehráli:                                                             Na vstřelených … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 29.11. 2018

Sezona 2018-2019 podzim

Kategorie: Dorost

Podzimní část soutěže začal dorost přípravným obdobím, které začalo začátkem srpna na Spořilově. Ze začátku jsme se potýkali se stejným problémem jako každý rok. Účast byla slabá v důsledku probíhajících prázdnin a dovolených. Vždy jsou hráči včas informováni, kdy začíná příprava a tak lze různé akce naplánovat tak , aby se přípravy mohli zůčastnit. Neúčast … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 20.11. 2018

FKBB – FK Kostomlaty

Kategorie: Dorost

FKBB  –  FK Kostomlaty    7  :  0       ( 5 : 0 ) Poslední mistrovské utkání podzimní části soutěže jsme sehráli na domácím stadionu a zakončili ji dobrým výkonem s dobrým výsledkem. Od první minuty byl náš tým tím lepším, lépe se pohyboval a dařily se i kombinační akce. V obranné fázi jsme … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 13.11. 2018

FK Dobrovice – FKBB

Kategorie: Dorost

FK Dobrovice  –  FKBB             0  :  4        ( 0 : 2 ) Další mistrovské utkání se hrálo již v sobotu na hřišti Dobrovic. Za typicky podzimního počasí, ale velmi dobrém trávníku začalo naše mužstvo zápas poměrně slušně a díky soupeřově chybě, jsme již od první minuty utkání … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 09.11. 2018

Bakov n.J. – FKBB

Kategorie: Dorost

Bakov n.J.  –  FKBB       4  :  5   ( 3 : 1) K dalšímu mistrovskému utkání zajel náš dorost do Bakova n.J. Utkání přineslo spoustu gólů a dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší domácí, kteří trestali náš tým za velmi spatný přístup k zápasu a využili našich hrubých chyb ke vstřelení tří … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 03.11. 2018

FKBB – Bělá p. B.

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Bělá p.B.         3  :  0      (2 : 0) Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácím hřišti a naším soupeřem byl tým z Bělé p.B. Hrálo se za typicky podzimním terénu při mírném dešti na dost těžkém terénu. V začátku utkání byli hosté aktivnější, měli více ze hry a … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.10. 2018

Union Čelákovice – FKBB

Kategorie: Dorost

Union Čelákovice  –  FKBB    2  :  1    ( 0  :  0) V sobotu zajelo naše mužstvo k derby zápasu do sousedních Čelákovic. Jelikož se stále potýkáme s nedostatkem hráčů ( Jáchim vyloučen, D. Dvořák dlouhodobě zraněn, Podval a Doleček nemocní, Janáček a Langer ukončili kariéru, protože je fotbal nebaví) bylo k utkání k … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.10. 2018

FKBB – TJ Křinec

Kategorie: Dorost

FKBB  –  TJ Křinec        4  :  1    ( 3 : 1) V nedělním utkání mistrovské soutěže jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo TJ Křince. Postavení obou mužstev v tabulce slibovalo dobrý a vyrovnaný zápas. Obě mužstva začala opatrně, hrálo se od vápna k vápnu bez možnosti ohrozit branku soupeře. To se … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 13.10. 2018

Mn. Hradiště – FKBB

Kategorie: Dorost

Mn.Hradiště  –  FKBB       4  :  1                (1 : 1 ) V dalším mistrovském utkání zajel náš dorost do Mn. Hradiště. Podle získaných bodů a umístění v tabulce, jsme neměli být bez šance na zisk dalších bodů. Realita však byla úplně jiná. Hráči nastoupili k zápasu nakoncentrovaní … celý článek »