FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.06. 2018

Celková bilance zápasů.

Kategorie: Dorost

Vzhledem k tomu, že během soutěže odstoupily tři týmy, odehráli jsme pouze 24 mistrovských utkání. Náš tým skončil na 7. místě se ziskem 42 bodů a skórem 102 : 63, pouhých 8 bodů na vítěze. Škoda několika zbytečných ztrát v utkáních, kdy jsme vyrobili hrubé individuální chyby, které nás stály body. Mohli jsme skončit lepším … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.06. 2018

FKBB – S. Suchdol

Kategorie: Dorost

FKBB  –  S.Suchdol      3  :  2     ( 1  :  0 ) V posledním utkání ročníku 2017/2018 jsme na domácím hřišti přivítali souseda v tabulce S. Suchdol. Za tropického vedra to byl od začátku vyrovnaný zápas. Většinou se hrálo ve středu pole, bez větších šancí na obou stranách. Nám se podařilo vsítit vedoucí … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 09.06. 2018

Kutná Hora – FKBB

Kategorie: Dorost

Kutná Hora  –  FKBB                3  :  2      ( 2 : 1) V sobotu 2.6. odehrál dorost další mistrovské utkání v K. Hoře. Zápas byl vcelku vyrovnaný s mírnou herní převahou na naší straně. Bohužel jsme nevyužili šance, které jsme si vytvořili a branky obdrželi po zbytečných … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.06. 2018

FKBB S. Vrdy

Kategorie: Dorost

FKBB  –  S. Vrdy             5  :  4        ( 2  :  3 ) K dalšímu mistrovskému utkání přijelo na Spořilov mužstvo S. Vrdy, které se nacházelo na třetím místě v tabulce. Zápas začal z naší strany opět vlažně a dovolili jsme soupeři po nakopnutí dlouhých míčů za obranu … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 21.05. 2018

Č. Pečky – FKBB

Kategorie: Dorost

Č. Pečky  –  FKBB      1  :  5           ( 0  :  2) K dalšímu mistrovskému utkání zajel náš dorost do Č. Peček. Za krásného počasí nás přivítal nádherný areál s dobře připravenou hrací plochou.  Utkání bylo od první minuty jasnou záležitostí pro náš tým, k čemuž nám stačil velice průměrný … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 14.05. 2018

FKBB – Č.Brod

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Č. Brod         4  :  2    ( 1  :  2) V úterý 8.5. sehrálo naše mužstvo mistrovské utkání s mužstvem Č. Brodu, které z druhého místa v tabulce usiluje o první pozici a tím i o postup do krajské soutěže. Zápas začal z naší strany dost opatrně, soupeř vypadal seběvědomě, … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 07.05. 2018

Velký Osek – FKBB

Kategorie: Dorost

Velký Osek  –  FKBB         0  :  8       ( 0  :  2 ) Další mistrovské utkání sehráli naši hráči za krásného počasí na velmi pěkném trávníku ve Velkém Oseku. Utkání dvou sousedů v tabulce bylo ze začátku celkem vyrovnané. Postupem času jsme začali získávat herní převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.05. 2018

FKBB – S. Kostomlaty

Kategorie: Dorost

FKBB  –  S. Kostomlaty           9  :  0     ( 5  :  0 ) Utkání  na domácí půdě s týmem Kostomlat bylo od začátku jasnou záležitostí z naší strany a bylo otázkou skóre, jak utkání skončí. Nakonec byl stav 9 : 0 pro nás, když opět již po několikáté hráči zahodili několik … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.05. 2018

SK Sokoleč – FKBB

Kategorie: Dorost

SK Sokoleč – FKBB       0  :  6      ( 0  :  2) Mistrovské utkání v Sokolči se hrálo za nádherného letního počasí. Naši hráči byli od zahájení hry lepším týmem, soupeře jasně přehrávali a vytvořili si brankové příležitosti, které bohužel trestuhodně neproměňovali a tak skončil poločas  pouze 2 : 0 pro náš … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.04. 2018

Čelakovice – FKBB

Kategorie: Dorost

Čelakovice  –  FKBB    5  :  5    ( 3  :  3 ) Již ve středu bylo na pořadu odložené utkání v Čelakovicích. Typické derby utkání, které přineslo zajímavou podívanou se spoustou soubojů a též deset vstřelených branek. Nebýt opět několika hrubých chyb na nší straně, mohl  být výsledek pro nás příznivější. Sestava: Dvořák M., … celý článek »