FK Brandýs-Boleslav

Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.04. 2018

Čelakovice – FKBB

Kategorie: Dorost

Čelakovice  –  FKBB    5  :  5    ( 3  :  3 ) Již ve středu bylo na pořadu odložené utkání v Čelakovicích. Typické derby utkání, které přineslo zajímavou podívanou se spoustou soubojů a též deset vstřelených branek. Nebýt opět několika hrubých chyb na nší straně, mohl  být výsledek pro nás příznivější. Sestava: Dvořák M., … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.04. 2018

Velim – FKBB

Kategorie: Dorost

Velim  –  FKBB     6  :  3    ( 3  :  1 ) Další mistrovské utkání naše mužstvo sehrálo ve Velimi s vedoucím týmem naší soutěže. Utkání to bylo poměrně vyrovnané, nabídlo hodně branek i když některé po zbytečných chybách na obou stranách. Bohužel těch chyb jsme udělali víc a tak zápas skončil poměrně jasně … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 06.04. 2018

FKBB – Jestřebí Lhota

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Jestřebí Lhota      4  :  2      ( 2  :  0 ) V neděli 1. dubna jsme sehráli další mistrovské utkání, když na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo J. Lhoty. Do utkání naše mužstvo vstoupilo lépe, než minulou neděli. Od začátku zápasu byl náš tým aktivnější a brzy získal mírnou převahu … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 30.03. 2018

Pečky – FKBB

Kategorie: Dorost

Pečky  –  FKBB            5  :  3     ( 1  :  3 ) Jarní část mistrovské soutěže začala vzhledem ke špatnému počasí a nevyhovujícím terénům o 14 dní později. Naše mužstvo odehrálo první zápas v neděli 25.3. na hřišti Peček. Do zápasu jsme nevstoupili šťastně. Ještě než si hráči uvědomili, že … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 27.11. 2017

TJ Vrdy – FKBB

Kategorie: Dorost

TJ Vrdy  –  FKBB        4  :  0         ( 3  :  0 ) Dohrávané utkání ve Vrdech přineslo stejný obraz, jako předchozí zápas. Soupeř nás přehrál ve všech směrech a o utkání bylo prakticky rozhodnuto za první poločas. Druhý poločas byl z naší strany o něco málo lepší, ale bez … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 27.11. 2017

Suchdol – FKBB

Kategorie: Dorost

Suchdol  –  FKBB          4  :  0        ( 2  :  0) K utkání do Suchdola jsme zajeli v neděli 19.11.2017. Z naší strany to byl velice špatný zápas. Hráči k němu přistoupili nesoustředění, před utkáním se nedokázali připravit , špatně- skoro vůbec se nerozcvičili a podle toho vypadal začátek … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 12.11. 2017

FKBB – K. Hora

Kategorie: Dorost

FKBB  –  K. Hora            7  :  0       ( 4 : 0 ) V neděli 5.11. jsme na domácím hřišti sehráli další mistrovské utkání. Za nevlídného počasí a na těžkém terénu byl naším soupeřem tým K. Hory. Začátek utkání byl vyrovnaný, hra se odehrávala ve středu hřiště. Postupem času … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

FKBB – Červ. Pečky

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Červ. Pečky          11  :  1     ( 7  :  0 ) Domácí zápas s týmem Červ. Peček byl obdobou minulého utkání, jenom soupeř měl k disppozici dvanáct hráčů. Opět bylo utkánív tréninkovém tempu a bylo otázkou kolik vstřelíme branek. Poslední dvě utkání byla svou úrovní velmi slabá a hráčům … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 23.10. 2017

Loučeň – FKBB

Kategorie: Dorost

Loučeň – FKBB       0  :  10   ( 0  :  5 ) Mistrovské utkání v Loučni bylo jasnou záležitostí našeho mužstva. Soupeř nastoupil k utkání pouze s devíti hráči a bylo otázkou, jak k utkání přistoupíme a kolik vsřelíme branek. I přes vlažný přístup a ne moc dobrou hru jsme jasně zvítězili a zápas … celý článek »


Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 08.10. 2017

FKBB – Velký Osek

Kategorie: Dorost

FKBB  –  Velký Osek      3  :  0       ( 1  :  0 ) K dalšímu mistrovskému utkání na domácím stadionu nastoupilo naše mužstvo v neděli proti V. Oseku, který byl v tabulce o jediný bod za námi. Na těžkém , rozmoklém terénu jsme zápas od začátku měli pod kontrolou, hrálo se prakticky … celý článek »