Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 01.05. 2018

SK Sokoleč – FKBB

Kategorie: Dorost

SK Sokoleč - FKBB       0  :  6      ( 0  :  2) Mistrovské utkání v Sokolči se hrálo za nádherného letního počasí. Naši hráči byli od zahájení hry lepším týmem, soupeře jasně přehrávali a vytvořili si brankové příležitosti, které bohužel trestuhodně neproměňovali a tak skončil poločas  pouze 2 : 0 pro náš tým.  Druhá půle nabídla stejný obraz hry, jen s tím rozdílem, že jsme přidali další 4 góly a spoustu dalších příležitostí ještě neproměnili.  Zápas skončil jasným vítězstvím pro naše mužstvo. Sestava: Panzner, Hájek A., Jáchim, Toml, Mikšovský, Hlavička, Komárek, Tesař, Dvořák D., Mareček, Janáček Střídání: Hájek T., Štecha Branky: Dvořák D. 2, Janáček, Tesař, Hájek A., Jáchim Žl. karty: Janáček