Fotbalový klub FK Brandýs-Boleslav

Autor: Jaroslav Kotek | Datum: 07.05. 2018

Velký Osek – FKBB

Kategorie: Dorost

Velký Osek  -  FKBB         0  :  8       ( 0  :  2 ) Další mistrovské utkání sehráli naši hráči za krásného počasí na velmi pěkném trávníku ve Velkém Oseku. Utkání dvou sousedů v tabulce bylo ze začátku celkem vyrovnané. Postupem času jsme začali získávat herní převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit dvěma vstřelenými brankami. Naše převaha trvala až do konce poločasu, soupeři jsme nic nedovolili až na jednu vyloženou šanci před přestávkou, kterou domácí nevyužili. Druhý poločas byl jasně v naší režii a postupem času narůstalo i skóre v náš prospěch až na konečných 8 : 0 pro nás. Již v úterý hrajeme na Spořilově odložené utkání s Českým Brodem, který bojuje o postup. Sestava: Panzner, Štecha, Jáchim, Toml, Hájek A., Hlavička, Komárek, Tesař, Hájek T., Janáček, Mareček Střídání Dvořák M., Valeš Branky: Tesař 4, Komárek, Hájek T., Hlavička, Valeš Žl. karty: Tesař, Jáchim