15. a 20. kolo Okresu Starších žáků "B"

anglický týden - 6 bodů

Na 1. máje jsme odehráli odložené 15. kolo v nedalekých Šestajovicích. Předvedli jsme zase kvalitní výkon a před slušnou diváckou kulisou, a hlavně naší klubovou fanynkou Julinkou vybojovali 3 body s celkem jasným skóre 0:8. V sobotu nás čekalo 20. kolo doma a soupeř Sokol Veltěž. Krátce po začátku zápasu soupeř úplně zbytečně fauloval v pokutovém území – 2. minuta vedeme 1.0. Do poločasu dáváme ještě 3 branky a jde se do kabin – stav 4:0. Ve druhé půli nepouštíme soupeře do hry i přes to, 50. minuta chyba vzadu, kterou soupeř využívá a snižuje na 4:1. To nás ale nezviklalo a třemi góly stanovujeme konečné skóre 7:1. Další zápas nás čeká v sobotu odpoledne, kdy jedeme do Dobřejovic – výkop 14:00. Pojeďte zaplnit venkovní ochozy a podpořit naše borce – zaslouží si to