Program zápasů

13. 5. 2024 - 19. 5. 2024
20. týden

U18 - 19 - Starší dorost

SK Kladno "B"FK Brandýs - Boleslav
– : –
dnes v 9:30 @ TJ Unhošť, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 27. kolo

U16-17 - Mladší dorost

SK Kladno "B"FK Brandýs - Boleslav
– : –
dnes v 11:45 @ TJ Unhošť, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 27. kolo

U15 - Starší žáci A

FK Brandýs - BoleslavTJ Kunice
– : –
zítra v 10:00 @ Lázeňská ul. 684/12, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15, 27. kolo

U14 - Starší žáci B

FK Brandýs - Boleslav BSokol Měšice
– : –
dnes v 10:00 @ FK Brandýs - Boleslav, OP SŽ, 22. kolo

U13 - Mladší žáci A

FK Brandýs - BoleslavTJ Kunice
– : –
zítra v 11:55 @ Lázeňská ul. 684/12, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U13, 27. kolo

U12 - Mladší žáci B

FK Brandýs - Boleslav BSKK Hovorčovice
– : –
dnes v 13:30 @ Lázeňská ul., St. Boleslav, MŽ jaro C, 24. kolo

U11 - Starší přípravka 2013

SK Zeleneč BFK Brandýs - Boleslav B
3:9
čt 16. 5. 2024 16:30 @ Zeleneč, SP jaro G o titul, 18. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKBrandýs - Boleslav
– : –
zítra v 10:00 @ Pšovka Mělník, O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
Neratovice - ByškoviceBrandýs - Boleslav
– : –
zítra v 10:00 @ Pšovka Mělník, O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
FK Benešov 2014Brandýs - Boleslav
– : –
zítra v 10:00 @ Pšovka Mělník, O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
Brandýs - BoleslavDolní Břežany
– : –
zítra v 10:00 @ Pšovka Mělník, O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
Brandýs - BoleslavSparta Kutná Hora
– : –
zítra v 10:00 @ Pšovka Mělník, O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo

U10 - Starší přípravka 2014

Sportovní klub SvěticeFK Brandýs - Boleslav D
– : –
dnes v 11:00 @ Světice, SP jaro H, 18. kolo

U9 - Mladší přípravka 2015

SK ŠestajoviceFK Brandýs - Boleslav C
16:5
st 15. 5. 2024 17:00 @ Šestajovice, MP jaro K, 15. kolo
FK Brandýs - Boleslav AAFK Nehvizdy A
– : –
dnes v 13:00 @ Spořilov UMT, MP jaro H o titul, 16. kolo
FK Brandýs - Boleslav CSK Zeleneč B
– : –
dnes v 13:00 @ Spořilov UMT, MP jaro K, 16. kolo

U8 - Mladší přípravka 2016

VOLNO - VOLNÝ LOS 2FK Brandýs - Boleslav B
– : –
zítra v 9:00 @ tráva, MP jaro L, 16. kolo
FK Brandýs - Boleslav DSokol Veltěž
– : –
zítra v 10:00 @ Spořilov UMT, MP jaro L, 16. kolo