Tréninky

Rámcový tréninkový program platný pro podzimní a jarní část sezóny 2022/2023. 

POZOR tréninkové programy neplatí plně v období ziminího času, kdy jsou každému týmu nastaveny tréninky individuálně dle kapacit UMT a tělocvičen v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.

Konkrétní přehled tréninků najdete vždy v klubové sekci  .

U18 - 19 - Starší dorost

úterý
18:30 - 20:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
středa
18:30 - 20:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
pátek
18:30 - 20:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U16-17 - Mladší dorost

úterý
18:30 - 20:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
středa
18:30 - 20:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
pátek
18:30 - 20:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U15 - Starší žáci A

úterý
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
středa
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
pátek
16:30 - 18:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U14 - Starší žáci B

úterý
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
pátek
16:30 - 18:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U13 - Mladší žáci A

úterý
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
středa
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
pátek
16:30 - 18:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U12 - Mladší žáci B

úterý
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
pátek
16:30 - 18:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U11 - Starší přípravka 2013

pondělí
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
úterý
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
čtvrtek
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U10 - Starší přípravka 2014

pondělí
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
úterý
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
čtvrtek
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U9 - Mladší přípravka 2015

pondělí
17:00 - 18:30
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
středa
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U8 - Mladší přípravka 2016

pondělí
16:30 - 18:00
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav
středa
16:30 - 18:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
16:30 - 18:00
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem

U7 - Předpřípravka 2017

pondělí
17:00 - 18:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
16:00 - 17:00
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav

U6-U5 - Školička 2018-2019

pondělí
16:30 - 17:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
16:00 - 17:00
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav

W9-W7 Přípravka holky

pondělí
16:30 - 17:30
Spořilov umělka - FK Brandýs nad Labem
čtvrtek
16:00 - 17:00
Lázeňská - FK Slavoj Strará Boleslav