19. kolo Okresu Starších žáků "B"

3 body z venku

V neděli jsme vyrazili na venkovní MU k soupeři Kostelec nad Černými Lesy/Stříbrná Skalice. Soupeře z druhé poloviny tabulky jsme od začátku tlačili a nepouštěli do větších šancí. Ta naše nešťastná produktivita, kdy se nám z vyložených tutovek, podařilo proměnit do poločasové pauzy jen jednu, tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Naštěstí se to po vstupu do druhé půle zlomilo a dalšími čtyřmi góly jsme stanovili konečné skóre 0:5. Těší nás předvedené týmová hra, nasazení kluků, bojovnost, i ta nula vzadu. Děkujeme našemu fans, který byl početnější a hlasitější nežli kotel domácích (i tak může být daleko početnější, neboť vždy je co zlepšovat), za podporu a veliké díky patří naší nejskvělejší fanynce Julince. Nyní nás čeká anglický týden, kdy ve středu jedeme na dohrávku 15. kola do Šestajovic a hned v sobotu doma přivítáme ve 20.kole Sokol Veltěž. Pojeďte tedy s námi ve středu do Šestajovic – výkop 16:30 a v sobotu přijďte zaplnit domácí ochozy a podpořit naše borce – zaslouží si to – výkop v 10:00