21. kolo Okresu Starších žáků "B"

Vezeme body

Plný počet bodů jsme si v sobotu přivezli z Dobřejovic. Odpolední venkovní zápas sice nebyl úplně z těch nejlépe zahraných, ale přeci jen některé pasáže si zaslouží pochvalu. Na první gól jsme čekali do 18. minuty, kdy po střele a odrazu od horní tyče, si balon domácí gólman nešťastně srazil do branky. Stav 0:1. Zápas jsme dále kontrolovali a vedení do poločasu navýšili dvěma brankami na 0:3. Po pauze bylo držení míče opět v naší režii. Soupeř se sice párkrát do šance dostal, ale veškeré snahy okamžitě vyřešila pevná obrana, anebo výborně pracující gólman. Naopak jsme to byli opět my, kdo měnil stav skóre. V 41. a 70. minutě jsme uzavřeli na konečných 0:5 a odvezli si domů další 3 body. Tuto sobotu nás čeká domácí zápas, kdy se utkáme se SOKOLEM Měšice - přijďte zaplnit domácí ochozy a podpořit naše borce – zaslouží si to – výkop v 10:00