22. kolo Okresu Starších žáků "B"

Julinka nás táhne

Při příležitosti 22. kola jsme na domácí půdě přivítali Sokol Měšice. Soupeř ze středu tabulky nám dle očekávání nedal nic zadarmo. Přesto, že náš tlak byl větší, soupeř svým dobrým bráněním držel nerozhodný stav utkání až do 20. minuty. Hnedle minutu později kapitulovali podruhé, a tak první půle byla 2:0 v náš prospěch. Po změně stran byla hra vyrovnaná, obě strany měli nějaké ty šance, nicméně nás dvakrát skvěle podržel gólman. Skóre jsme tedy měnili my, když ve 48. minutě upravujeme stav na 3:0. Do konce zápasu se již nic dramatického nestalo, a tak za velké podpory Vás rodičů diváků, hlavně výborné fanynka Julinky, zůstali i tentokrát všechny 3 body doma a s nulou vzadu. Tento víkend máme volno, protože další zápas byl odložena na úterý 28.5. - 23. kolo odehrajeme na půdě Sokola Škvorec – výkop 18:00. Pojeďte s námi zaplnit venkovní ochozy a podpořit naše borce – zaslouží si to.