25. kolo Okresu Starších žáků "B"

Poslední domácí zápas sezóny

V sobotu 8.6. proběhlo nejen slavnostní otevření nového hřiště s doprovodným programem, ale také náš poslední mistrák na domácí půdě, kdy jsme přivítali Slavii Louňovice. Zápas odehraný před "plným domem" byl místy nekoukatelný a dá se říci, že s nejhorším výkonem sezóny. První půle, stav 1:0. O poločasové pauze jsme si promluvili a do druhé vstoupili s lepším nasazením. Herně už to bylo lepší, a jak se říká, že fotbal nemá logiku, jsme nakonec přes zmiňované nedostatky zvládli utkání vítězně a s nulou vzadu. Konečné skóre 5:0. Po závěrečném hvizdu vypukly oslavy zisku mistrovského titulu. Tuto sobotu vyjedeme k poslednímu zápasu sezóny k soupeři Viktoria Sibřina. Pojeďme společně naposledy zaplnit ochozy a pořádně podpořit naše borce.