3. kolo Okresu SŽ-B

Druhé kolo (naše první domácí) bylo na žádost soupeře odloženo na středu 20.9. a tak jsme opět cestovali za soupeřem ven, tentokráte do Nehvizd - SKK Nehvizdy.

Zde nás čekal těžký zápas, neboť hrál první se druhým z tabulky. Od prvního hvizdu velice dobře pískajícího pana rozhodčího bylo patrné, že obě mužstva chtějí zvítězit. Hra byla vyrovnaná, plná povedených akcí a soubojů, hrálo se, jak se říká nahoru dolu, jen ne a ne padnout gól.

Druhá půle byla opět fotbalová z obou stran, nicméně před koncem zápasu se nám po pěkném přechodu do soupeřova vápna podařilo vstřelit kýženou branku. Zbývající tři minuty byly pro nás jak celý poločas, ale štěstí se přiklonilo na naši stranu, a proto vezeme další tři body s nejtěsnějším výsledkem 0:1.

Následující dva zápasy hrajeme doma – první v sobotu 16.9. UMT Spořilov – výkop 10:00 a druhý (ten odložený) ve středu 20.9. na Lázeňské – výkop 16:00.

Přijďte zaplnit ochozy a podpořit naše borce.