4. kolo Okresu Starších žáků "B"

V sobotu dopoledne jsme přivítali na svém domácím hřišti soupeře SK Mirošovice.

Od začátku zápasu byla převaha na naší straně, soupeře jsme více méně k ničemu nepouštěli. Většinu času se hrálo na jejich polovině, a to vyústilo první brankou v 16. minutě. Do konce poločasu se nám podařilo navýšit skóre na 2:0 a šlo se do kabin.

Druhý poločas byl od nás zase o kousek lepší, a tak v 48. a 49. minutě padly další branky, stav 4:0 nás uklidnil. Tohoto lehkého zvolnění soupeř využil v 64. minutě a střelou k tyči překonal našeho (poprvé na velkém hřišti) jinak skvěle chytajícího gólmana Kubu Tomáše. Tato branka ale byla jediná, co soupeř dal, naopak my jsme dvěma brankami ze 66. a 67. minuty navýšili na konečných 6:1

Ve třech odehraných zápasech jsme ještě neztratili ani bod. Již tuto středu avizované odložené 2. kolo tentokráte na Lázeňské – výkop 16:00!! Přijďte zaplnit ochozy a podpořit naše borce.