5. a 7. kolo Okresu Starších žáků "B"

Anglický týden za námi

Úterý 3.10. jsem dohrávali odložené 5. kolo se SOKOLEM Hrusice a hřišti ve Struhařově. Po našem velice vlažném nástupu do utkání jsme už v 9. minutě dostali branku. Ani to nás nenakoplo a poločas končil 2:0 v náš neprospěch. Po poločasové pauze, kdy si kluci sami řekli, že takhle to nepůjde, na soupeře nastoupili a v podstatě nepustili za půlku. Dvěma góly srovnali skóre na konečných 2:2. Zasloužená remíza pro obě mužstva.

V sobotu 7.10. jsme opět vyjížděli, tentokrát k 7. kolu do Veltěže. I tady přístup některých hráčů byl daleko za našim očekávání. Nedůraz, ledabylé odkopávání bez chutě hrát fotbal vyústilo v 5. minutě chybně zahranou malou domů, které soupeř okamžitě využil a skóroval. Ve druhé půli se nasazení a hra trochu zlepšila a díky důrazu v malém vápně jsme se štěstím skórovali. Radost z vyrovnání bohužel trvala necelé dvě minuty, kdy po lajně utekl soupeř a centrem nabídl spoluhráči šanci. Náš šikovný gólman střelu sice vyrazil, ale obrana se už jen koukala na dorážku znamenající stav 2:1 pro domácí. Prohrát nechce nikdo, tak jsme trochu pozměnili rozestavení, které vyústilo ve vyrovnávací gól. Do konce zápasu se už nic nestalo, a tak jsme opět odjížděli s plichtou 2:2.

Další 8.kolo odehrajeme tuto sobotu 14.10. na domácím hřišti UMT Spořilov - výkop 10:00 - kdy vyzveme soupeře FK Dobřejovice. Věřme, že body zůstanou doma.

Přijďte zaplnit ochozy a podpořit naše borce.