6. kolo Okresu Starších žáků "B"

Sobotní utkání doma proti Kostelec nad Černými lesy/Stříbrná Skalice

Po delší zápasové pauze jsme vstoupili do utkání natěšeni s chutí udržet neporazitelnost. To se nám povedlo, když už v 15. minutě svítil na světelné tabuli stav 4:0. Do konce první půle jsme vstřelením dalších dvou branek zvedli stav utkání na 6:0. V první minutě druhého poločasu už to bylo 7:0. Po prostřídání jsme utkání už jen kontrolovali a soupeře hlídali, krom 49. minuty, kdy po lehkém zaváhání naší obrany soupeř nedovolil nulu na naší straně a snížil na konečných 7:1. Po odehraných šesti kolech máme tedy plný počet a nejen za to patří našim borcům poděkování. Již v úterý nás čeká odložené utkání proti Sokolu Hrusice, hrané na hřišti ve Struhařově a v sobotu vyjedeme bojovat do Veltěže.