8. kolo Okresu Starších žáků "B"

Domácí výhra

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali tým FK Dobřejovice, soupeře pohybující se v dolní části tabulky. To se ukázalo hned od začátku zápasu, kdy jsem je nepouštěli na svou polovinu a dvěma góly ze 4. a 6. minuty udali ráz utkání. Ve 28. minutě jsme dali 3. branku a v klidu šli do poločasové přestávky. Ve druhé půli jsme pokračovali pěknou hrou což se v 41. minutě opět projevilo na navýšení skóre na 4:0. V 50. minutě se po malém nedorozumění v našich zadních řadách povedlo soupeřovi utéci a skórovat. Neuběhla snad ani minuta kdy se skóre opět měnilo na naší straně. To soupeře zlomilo, přidali jsem další čtyři branky a povedený zápas skončil 9:1. Body zůstali opět doma za což klukům patří poděkování. Děkujeme také našemu FANS za podporu, i když věříme, že kotel může být zaplněn více - kluci si to zaslouží.

Příští zápas odehrajeme v sobotu 21.10. v Měšicích - výkop 15:00

Přijďte zaplnit ochozy a podpořit naše borce.