Anglický týden dorostenců

Na první zářijový týden připravil rozpis FAČR kromě startu školního roku a povinných adaptačních výjezdů také vložené středeční utkání na hřišti Spartaku Příbram. Anglický týden byl zakončen v neděli zápasem proti Rakovníku.

Starší dorostenci do středečního utkání v Příbrami vstoupili s patřičným sebevědomým a po prvním poločase vedli po brankách Řeháka a Březiny 2:0. Na dobrý první poločas navázali o něco horším druhým poločasem, ale i tak dokráčeli k vítezství 3:0, kdy pojistku přidal před koncem spolehlivě hrající stoper Cirkovský. Konečný výsledek 3:0 a důležité tři body vezou kluci domů !!

Druhý zápas v týdnu se nesl v atmosféře, že naši kluci byli probuzeni brankou hostů na 0:1 ve 28. minutě. Následně přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a do poločasu po brankách Fabiána a Březiny stav utkání obrátili. Po deseti minutách ve druhém poločase přidal další branku po samostatném úniku Řehák 3:1 a nic nenasvědčovalo, že o vítězství přijdeme. Bohužel Rakovník se inkasovanou brankou probudil a dokázal vyrovnat na konečných 3:3.

Mladší dorostenci první poločas v Příbrami trestuhodně prospali a odcházeli do šaten s mankem 3:0. Do druhého poločasu šla značně obměněná sestava doplněná o několik debutujících žáků, i tak kluci předvedli mnohem sympatičtější výkon a obdrželi již jen jeden gól, a to za předpokladu optické převahy - konečné skóre 0:4

Nedělní zápas kluci nezačali nijak aktivně a po prvním poločase odcházeli do kabin s mankem jedné branky, kdy soupeř hrál převáženě na naší polovině a byl lepším týmem. Do druhého poločasu vstoupil zcela jiný tým a již v 59. minutě bylo na světě vedení 3:1 po brankách Pařízka, Kopy a Kuchaře. do konce zápasu se již skóre nezměnilo a kluci si užili zasloužené domácí vítěství 3:1.

Kluci mají v sobě potenciál, který je třeba rozvíjet na pravidelném a poctivě odpracovaném tréninku. Jedině tak se budou zlepšovat a vyhrávat zápasy.

Děkujeme za zvládnutí těžkého týdne a pokračujeme dále - sezóna je ještě dlouhá !!!