Domácí utkání 7. kola proti SOKOL Čestlice

Za slunečného počasí na domácím travnatém hřišti na Spořilově jsme odehráli předposlední kolo naší soutěže se soupeřem SOKOL Čestlice.

Vstup do zápasu nám vyšel, když v šesté minutě po dlouhém úniku za obranu vstřelil náš kapitán Matyáš Sládek první gól utkání. Ve 24. minutě zvyšoval opět kapitán na 2:0 . Dvoubrankové vedení jsme do poločasové pauzy neudrželi, to když v poslední minutě prvního dějství soupeř snižoval na 2:1.

Ve druhé půli si Vojta Turek na lajně zkušeně poradil se dvěma obránci, zavedl balon do vápna, narazil si s kapitánem a nekompromisně zakončil pod víko – 3:1. Následně ve 44. a 51. minutě zvyšoval dvěma brankami zkušený záložník Matteo Contiero – stav 5:1. Tento stav nás trochu ukonejšil, ale naopak soupeře nepoložil a dvěma góly v 56. a 69. minutě ještě hru zdramatizoval. Nicméně v poslední minutě už žádný gól nepadl a tak, konečné skóre 5:3 znamenalo plný počet bodů pro naše borce.