Dorostenci mají za sebou druhý anglický týden

Druhý anglický týden mají za sebou dorostenci, tentokrát se střetli ve čtvrtek "doma v Zárybech" s týmem z Říčan a básledně zajížděli na půdu Slaného.

První zápas v anglickém týdnu starším dorostencům hrubě nevyšel. Proti soupeři, který dosud získal jen jediný bod v soutěži promarnili první poločas a navíc vlastní brankou v poslední minuěe prohrávali 0:1. Bohužel druhý poločas nepřinesl zlepšení, naopak soupeř vedením pookřál a přidal z kraje druhého poločasu další dvě branky a vedl venku 0:3. Našim klukům se podařilo pouze korigovat Fabianem stav utkání z pokutového kopu v poslední minutě.

Mladší dorostenci svůj zpas proti Říčanům vůbec nezvládli a proti jednoduše a bojovně hrajícímu soupeři se nedokázali prosadit a prohráli 1:2 . Nutno podotknout, že se jednalo o viditelně nejslabšího soupeře, proti kterému doposud nastoupili. O to víc mrzí tato porážka.

Druhý zápas v anlickém týdnu odehráli starší dorostenci mnohem poctivěji a ze hřište ve Slaném po brance Blažka v 84. minutě odváželi kluci po poctivém a bojovném výkonu 3 body.

Mladší dorostenci bohužel navázali na nezdary z posledních zápasů a ve Slaném nedošlo ke zlepšení a odjížděli s prohrou 0:4.

Věříme, že návratem domů na Spořilov dojde ke zlepšení především v tréninkové morálce, která je stále slušně řečeno průměrná až podprůměrna. Věříme, že do konce podzimu se našim borcům podaří nabrat potřebnou sílu a chuť, která povede k tomu, že vybojují co nejvíce bodů abychom měli  před s sebou klidnou zimní přípravu také jarní část soutěže.