Dorostenci nechali Benátkém všechny body

V neděli odehrál náš dorost další kolo, tentokrát přivítal v azylu v Zárybech soupeře z nedalekých Benátek nad Jizerou.

Starší dorostenci vstoupili do utkání ve značně odměněné sestavě a nutnu říci, že pouze 5 patřilo věkově do kategorie staršího dorostu. Úvod prvního poločasu se klukům i tak vydařil a po brankách Pavlíka a Fabiána vedli 2:0 a v této fázi hry byli lepší týmem. Bohužel do poločasu se trefili i hosté, kdy si brankář Říha nedokázal poradit se střelou, která mířila nad jeho hlavu 2:1 a to byl také poločasový stav utkání. Ve druhém poločase převzali postupně hru hosté a v 61. minutě vyrovnali. Zápas směroval k remíze, bohužel tu soupeř odmítl a po tlaku si bohužel druhou vlastní branku vstřelil Holba 2:3.

Mladší dorostenci vstoupili do utkání bázlivě a po 22. minutách prohrávali 0:2. V posledních 15.minutách prvního poločasu i oni ukázali, že když chtějí a běhají, tak fotbal hrát umí a ve 45. minutě korigoval na poločasových 1:2 Kraml. Druhý poločas začali kluci také dobře, tento jejich tlak, kdy hosty prakticky nepustlili na svou polovinu nevyústil ve vyrovnání, naopak po brejkové situaci hosté přidali pojistku na 1:3. Do konce utkání se již skóre nezměnilo, a tak i mladší dorost z Benátek veze z Brandýsa-Boleslavi 3 body.

Za trenéry apelujeme na zlepšení docházky na tréninky, bez poctivé práce výsledky sami jednoduše nepříjdou.