Dorostenci odjížděli z Vyžlovky se třemi body

V neděli čekal naše dorostence těžký test v podobě již tradičního rivala z Vyžlovky.

Starší dorost odehrál první poločas slušně, bohužel po několika sporných momentech a velmi přísné penaltě prohrával 2:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a v 69. minutě snížil na 2:1 Řehák. I přes několik dalších zajímavých momentů se nám již vyrovnat nepodařilo.

Mladší dorostenci vstoupili do utkání odhodláni získat 3 body. Dobře organizovná obrana dělal soupeři problémy a když v 29. minutě napřáhl ke krásné střele Kraml, šli naši kluci do vedení 1:0. Toto vedení vylepšil brankou do šatny po rychlém úniku Kuchař 2:0. Ve druhém poločase se soupeř dále snažil vývo utkání zdramatizovat, to se mu povedlo v 77. minutě. I naši kluci měli ve druhém poločase několik slibných příležitostí utkání pojistit, ale nastřelili pouze tyč a břevno. Nakonec to ale nevadilo a skóre zápasu se již neměnilo, kluci tak mohli oslavit další 3 body z venku.