Dorostenci si poradili s FK Bohemia Poděbrady

První domácí zápasy odehrali naši dorostenci tuto neděli v azylu v Zárybech, kde přivítali soupěře z Poděbrad - FK Bohemia Poděbrady. Proti hostům hráli s chutí a všechny body zůstaly doma.

Starší dorostenci odehráli velmi dobrý první poločas, bohužel nevyužili své 4 gólové příležitosti a tak přišel zákonitě trest v podobě přísné penalty pro hosty ve 42. minutě 0:1. S tímto výsledkem odcházely oba týmy také do šaten.

Druhý poločas vyšel domácím i gólově a nejprve ze druhého pokutového kopu vyrovnal v 63. minutě Štěpán Fabián 1:1. A o další pět minut později dokonal obrat svou trefou Kuba Řehák 2:1, který tak odčinil neproměněnou penaltu ze 62. minuty. Do konce utkání již žádná branka nepadla a Starší dorostenci mohli zasloušeně oslavit své první vítězství v této sezóně.

Sestava: Říha - Blažek, Pavlík, Cirkovský, Stöfs - Pařízek (59' Kuchař), Staněk (K), Kotek, Dorňák (79' Kopa) - Fabián (85' Ciruk) - Řehák

Mladší dorostenci vstoupili do svého utkání trochu pomaleji, ale po první čtvrhodince získali pevnou půdu pod nohama. Ve 26. minutě načal soupeře svou krásnou brankou Kuchař 1:0. Ve 37. minutě přidal stejný hráč svou druhou branku po rychlém brejku 2:0. Ve 44. minutě využil Žlebek pěkně zahraný rohový kop od Fabiána a skóre se opět měnilo 3:0.

Druhý poločas přinesl po prostřídání domácích také šance před brankou domácích a postupně i korigující branky v 67. a 85. minutě 3:2. Konečnou podobu výsledku utkání dal s chutí hrající Kuchař, který proměnil samostatný únik v momentě, kdy se soupeř hnal za vyrovnání a dokonal tak svůj hattrick a konečné skóre zápasu 4:2.

Sestava: Panáček - Galmiš (46' Kraml), Sladkovský, Pavlík (46' Pařízek), Kopa - Kaňka (90' Novák), Žlebek, Ciruk, Holba - Fabián (46' Blažek, 81' Contiero) - Kuchař