Dorostenci vezou z Pšovky Mělník pouze bod

Další utkání sehráli naši dorostenci na půdě Pšovky Mělník.

Starší dorostenci šli brzy do vedení, kdy domácí brankáře nachytal v nedbalkách Fabián 1:0. Do poločasu měli naši kluci mnoho dalších šancí, aby si zápas pojistili, bohužel žádnou nevyužili.

Podobný obraz hry byl k vidění i ve druhém poločase. Bohužel pojistka v podobě druhého gólu nepřišla a tak přišel v 88. minutě trest v podobě vyrovnání na 1:1.

Mladší dorost nastoupil proti soupeři, který dosud nepoznal stejně jako náš tým porážku. V prvním poločase nás domácí tým přehrával, nám se podařilo vyrovnat Pařízkem až z pokutového kopu před koncem poločasu 1:1

Druhý poločas se naše hra opticky zlepšila, předveším po obdrženém druhém gólu. Soupeři jsme se vyrovnali a začali ho přehrávat a v 75. minutě vyrovnali střelou Fabiána na 2:2. Následně jsme měli také šanci jít do vedení, kdy po pěkné kombinaci zakončoval hlavou Kaňka, k naší smůle vytáhl domácí brankář až neskutečný zákrok a domácí podržel. Ne dlouho poté zafungovalo fotbalové pravidlo nedáš dostaneš a domácí si v 86. minutě vzali vedení definitivně zpět na svou stranu 3:2.